Jak połączyć pare obrazków ze sobą w Adobe Photoshop CS2?


(system) #1

Jak połączyć pare obrazków ze sobą w Adobe Photoshop CS2 ale tak żeby nie była to panorama?


(Toffik325) #2

Te obrazki to kilka oddzielnych plików, czy kilka obrazków w jednym pliku?


(system) #3

Te obrazki to kilka oddzielnych plików ale chciałbym uzyskać efekt kilku obrazków w jednym pliku ale jak łącze pare obrazków to wychodzi mi panorama a ja nie chcę takiego efektu. Tylko kilku obrazków w jednym pliku i tak aby te warstwy nakładały sie na siebie i prześwitywały.


(towerone) #4

Spróbuj tak, otwórz pierwszy obrazek, potem dodaj warstwę i wklej na nią następny obrazek, potem kolejna warstwa i znowu wklej obrazek. Jak już wkleisz wszystkie obrazki ustaw sobie krycie każdej warstwy. Warstwa na wierzchu powinna mieć najmniejsze krycie, następne nieco większe i tak dalej.

Nie wiem czy oto Ci chodziło, a swoją drogą to zachęcam do korzystanie z darmowego Gimpa, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz oryginalnego tego photoshopa!


(system) #5

To ma być pare zdjęć w jednym takie wycinki zdjęć różnej rozdzielczośći i żeby się one przenikały jak je złącze.

-- Dodane 14.02.2009 (So) 16:49 --

i chciałbym uzyskać taki efekt żeby nie było widać że to sa połączone zdjęcia tylko takie jedno z wielu zrobionych. Jak by można było przesłać załącznik to bym wam pokazał jak to ma wyglądać.


(Fly Men) #6

zrób screena > wrzuć na jaką stronkę z uploadem zdjęć i pokaż o co Ci chodzi bo powiem że nie za bardzo wiem co masz na myśli