Jak połączyć pliki video żeby nie straciły na jakości?

Mam pełną wersję programu Ultra Video Joiner do łączenia filmów video. Jest tylko jeden problem gdyż łączone pliki *.avi tracą potem na jakości audio/video i to bardzo. Moje pytanie: jak temu zaradzić? Czy przekonwertowanie pliku na inny format coś pomoże?

Jeśli pliki są tej samej rozdzielczości i zapisane tym samym kodekiem najlepiej łączyć je przy użyciu VirtualDub’a.

prawdopodobnie w opcjach Output (czy jak sie to w tym programie nazywa) masz ustawiona kompresje wiec poszukaj tego i to wylacz

a ogolnie lepszym programem wydaje mi sie VirtualDub

Ok, wyłączyłem kompresję i zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

jak nic nie wyjdzie znam lepszy program do łączenia filmów jest bardzo rozbudowany jak nic nie pomoże daj znać podam tytuł

No niestety, nic to nie dało. Nadal obraz i dźwięk są fatalne, a plik dodatkowo ma gigantyczny rozmiar. :frowning:

malydragon , jak możesz to podaj mi tytuł tego programu :wink:

Video Edit Magic tak jak wspominałem juz gdzieś w poście program w wersji trial ma napisane na filmie u góry wersja trial wzdłuż całego filmu ale za to pełna wersja jest wyśmienita

Program Synchronizer:

http://files-upload.com/415759/synchron … b.rar.html

Ciężko go w ogóle dostać, ale bardzo dobrze łączy pliki filmowe :slight_smile:

Ok, już wszystko gra, ale jeszcze jedno wymaga dopracowania. Mianowicie jakość video. Czy jest jakiś program dzięki któremu można ją poprawić? Dodam że film mam w formacie *.MPEG :wink: