Jak połączyć się po dwie sieci jednocześnie?

ja wraz z kolegą mamy internet radiowy u tego samego dostawcy kiedy w właściwościach w protokole TCP/IP zmienimy adres IP na on 192.168.0.1 a ja na 192.168.0.2 to widzimy sie nawzajem w (komputerach grupy roboczej) ale w tym problem że niemamy wtedy internetu? co zrobic abyśmy mieli internet i mogli się widzieć o grupie roboczej??? PROSZĘ o POMOC! !!

Spróbujcie utworzyć jeszcze jedno połączenie sieciowe z takimi ustawieniami jak podajesz…

E tam ;p

Sprawdź IP jakie macie gdy jest internet?

Jeżeli przedostatnia cyfra jest ta sama to macie tą samą podsieć.

ja żeby zobaczyć zasoby jakiegoś komputera którego nie widze w moje miejsca sieciowe robię \adres_ip lokalny i otwiera się ładnie.

Szybciej to mi się robi jak szukanie tych komputerów w moje miejsca sieciowe.

ale właśnie chodzi o to że my nie jesteśmy w tej samej podsieci ale jak zmienimy adresy ip na podane w pierwszym poście to sie widzimy

No to nic nie zrobicie raczej, a dwa połączenia wątpie że dadzą się zrobić i działać jednocześnie, możecie próbować.

A takto no to nie będzie raczej karta puszczać sygnału do sieci jak ma zapytanie do Internetu a jak ma zapytanie lokalne do kumpla to korzystać z ad-hoc.

Skoro jesteście tylko w innej podsieci to poprosić admina o zmiane jednego, a jeżeli dwie inne sieci to raczej nic nie poradzisz bez dwóch kart bezprzewodowych a wtedy by się mogły połączenia gryźć chodź nie powinny na innej klasie adresów IP.

A tak teraz jak to tylko do gier to hamachi, będzie przez internet wszystko słało ale cóż, jak do gier to styknie.