Jak połączyć sie z jakimś serwerem fear combat?

mam gre fear combat i zainstalowałem do niej patch 1.08pl wchodze tam gdzie się szuka serwerów i jka chce sie połączyć z którymś to ten pasek na dole w ogole sie nie porusza i po jakies chwili znów powrót do ekranu wyboru serwerów i napis że odłączono od serwera?

wcześniej w ustawieniach własnych wpisałem klucz który dostałem przy rejestracji

aha co to jest ten punk baster?

NIE WIEM CO TO PUNK BUSTER ALE żEBY WEJść NA NIEKTóRE SERWERY TRZEBA GO ODCHACZYć W OPCJACH. a CO DO WEJśCIA NA SERWER TO NIE WIEM BO JA WOGóLE NIE MOGę ZAINSTALOWAć PATCHA BO MóWI żE FEAR NIE JEST ZAINSTALOWANY!! aLE U MNIE NIE MA TAKIEGO PROBLEMU OPRóCZ SERWERóW CHODZąCY JUż NA 1.08

MarXciN nie krzycz. Proszę poprawić posta.

tzn? próbowałem, szukałem i nic co znaczy odchaczyć w opcjach

Sorry. Wchodzisz w Multiplayer potem Client Settings i masz Enable Punk Buster.

no robiłem tak na tych serwerach które ytego wymagały i dalej lipa ani z tymi co wymagają włączonego punkbustera ani z tymi co wyłączonego sie nie łączy,w kerio sprawdzałem to ok wszsytko jest

A skąd masz fear-a?? Ściągałeś czy z CD-action?? Bo z tym z CD-action są chyba jakieś problemy.

sciągnąłem z korzystając z linka na dobre programy.

to ja się wyłączam. Nie wiem co to ale może reinstal pomoże.

reinstal nie pomógł :frowning:

Wyłącz kerio i sprawdz…

a jak wchodisz w serwery to musisz kliknąć ‘szukaj serwerów’ czy coś takiego

bartus2003 przecież napisał że jak się łączy z serwerem to mu wywala do spisu serwerów.

aha no fakt, ale najlepiej to niech wyłączy Kerio…

a Może coś pisze na dole czemu nie chce się podłączyc pod serwer??

albo w konsoli… mam tą grę ale nawet nie pamietam czy jest ona :smiley:

wyłączyłem kerio i pomogło ale jak ustawic w keriio tak żebym mógł grać alre żeby kerio było włączone,jak zrobic regułę dla feara

nie iwem moze uzyj Tcpview.exe aby zobaczyć jakie porty używa FEAR … albo poszukaj na oficjalnej stronie

CO to właściwie jest kerio??

:x zapora ogniowa :smiley:

ale w sęsie konkretny program czy tak to się popularnie nazywa, wiem że denne pytanie ale po prostu nie wiem. Ja używam Zone Alarm.