Jak połączyć się z seedami w BitComet? + Zablokowane porty

Witam.

Na wstępie dodam, że korzystam z BitComet, a uTorrent mi w ogóle nic nie działa. Pobiera mi się strasznie wolno, czasem nawet spada 1kB/s. (Najwięcej to 33kB/s czasem ciut więcej). U dołu mam taką żółtą kropkę z napisem “Zablokowany”. Obok niej jest zielona [Połączony z DHT:0] Nie mam routera. Korzystam z internetu radiowego, antena na dachu, jakość pewnie bardzo słaba, bo jest darmowy 8) Od razu zaznaczam, że nie mam w tym zielonego pojęcia i byłoby mi bardzo miło gdyby dobrzy userzy pisali mi wprost co i jak robić. :lol:

Jeszcze dopowiem, że w zakładce Seed/Peer są same zera. I to też może być przydatne.

Port nasłuchu TPC - Zablokowane przez Firewall/Router

Port nasłuchu UDP - Zablokowane przez Firewall/Router

Zapora Windows - dodane [TPC added, UDP added]

Port mapowania - nieudane [uPNP device not found]

Mogę coś zrobić żeby mi się szybciej pobierało? Pomocy :expressionless:

Z góry dzięki.

Nie dość że kradniesz internet ( tak to rozumiem) to jeszcze pytasz o program do ściągania torrentów ( piractwo) Bo wątpię, że kopie sobie robisz. Dodam tylko tyle, że i tak nie zrobisz nic z tym, bo nie masz dostępu do panelu routera i musiałbyś zgłosić do administratorowi sieci by odblokował ci odpowiednie porty a tego nie zrobi bo internet nie jest twój… A to że są seed/peer w postaci 0 to oznacza, że nie podłączyłeś się w ogólę do tracera.

Po 1. źle rozumiesz. Nie kradnę Internetu. Sieć ta jest udostępniona wszystkim, którzy tego chcą, taki bonus dla mojej okolicy. Chodzi o to, że jest przez pewien czas darmowa na zasadzie sporządzonej umowy. Po 2. w takim razie Cię zaskoczę, bo serio zależy mi na kopii. Jak nie jesteś pewien to pytaj, a nie wciskasz mi tu kit.

Nie wciskam kitu, jeżeli się pomyliłem ( sorry tak to brzmiało) to przepraszam. Swoje stanowisko podtrzymuje nadal. Skoro nie masz dostępu do routera to nie odblokujesz portów.

Spoko, czyli nic nie zrobię? Rozumiem, że pasowałoby mieć router, dopiero wtedy można by więcej kombinować.

PS. Mamy sporządzoną umowę na pewien czas, żeby odblokować te porty trzeba by pójść do admina i tam sobie to załatwić?

Tak to wygląda, bo i tak odbierasz przez antenę, a nie router. Nie jestem jakimś znawcą jeżeli chodzi o sieci, ale wydaje mi się , że przy sieci radiowej nie masz dostępu do panelu admina na routerze. I z całej sytuacji wychodzi na to , że admin musi ci odblokować port bit cometa. Port generowany losowo w programie masz. Resztę admin powinien wiedzieć.

Czyli jak na razie wychodzi na to, że bez wizyty u admina się nie obejdzie. A jeśli by tak mieć router to wtedy można samemu sobie to ustawiać? Czy, z tego co piszesz, też nie da rady? A w ogóle jak by wyglądało podłączenie do routera, wiesz może? Co wtedy trzeba by robić, czy antena zostaje, co potrzebuję?

Tak, wiem, te tematy są mi całkowicie obce. Dzięki za wszystko.

Posiadanie routera nic ci nie da to jest sieć radiowa tylko rozmowa z adminem o odblokowanie portów pozdro.