Jak połączyć się z siecią bezprzewodową przez laptop?

Wczoraj sformatowałem dysk (właściwie to stworzyłem nowe partycje) i zainstalowałem system XP Home Premium z orginalnej płyty. Podczas instalacji nie miałem większych problemów. Jednak to była moja pierwsza taka instalacja na laptopie i nie przemyślałem jeden rzeczy-konfiguracji sieci bezprzewodowej. Otóż wcześniej internet w laptopie łączył się z moim routerem podłączonym do komputera stacjonarnego. Teraz chciałem znów nawiązać takie połączenie ale kompletnie nie wiem JAK? Przecież skoro wszystkie karty sieciowe wcześniej działały to teraz też będą, tylko jak to zrobić? Zainstalowałem jakies dostępnie karty sieciowe jednak nie wiem jak i co skonfigurować błagam o pomoc.

Dodam że router jest skonfigurowany mam klucz WEP więc wystarczy tylko sie połączyć w odpowiednio skonfigurowanej sieci bezprzewodowej w laptopie.

BŁAGAM O POMOC. Z GÓRY DZIĘKUJE! :frowning:

Nie zawsze! Sprawdź Menadżer Urządzeń, czy nie ma tam pytajników lub wykrzykników właśnie przy kartach sieciowych. Być może brakuje sterowników?

Jeżeli chcesz sobie nabić posty to idź spamować, a nie udawaj że pomagasz bo mam gdzieś takich ludzi… Proszę tylko powiedzieć jak skonfigurować sieć bezprzewodową w kilku punktach, dla osób które uważają się za takie mądre w wiedzy o komputerach i sprzęcie to nie powinno być trudne, chyba że tak jak pan u góry próbują zgrywać świetnych znawców ale im to nie wychodzi.