Jak połączyć się z siecią bezprzewodową w Windows 7 professional

Witam

Robiłem format komputera i teraz próbuje się połączyć z routerem w domu wchodzę w Panel sterowania potem sięc i internet wybieram kategorię Centrum sieci i Udostępniania następnie z lewej strony klikam kategorię Zmień ustawienia karty sieciowej i otwiera sie tak jakby pusty plik i nie wiem co robić dalej… Proszę o pomoc

Sterowniki zainstalowałeś ?

Zainstalowałem jakieś Realterk Ethernet Controller Driver

To zainstaluj jeszcze do bezprzewodowej karty sieciowej

Tylko które to… na stronie Asusa gdy wpisuje model laptopa do ściągnięcia w zakładce WIRELESS mam do ściągnięcia takie oto sterowniki

Atheros Wireless Lan Driver and Application
Azurewave Wireless Lan Driver and Application
Intel WiMAX Wireless LAN Driver
Intel® WiFi Wireless LAN Driver
Intel® WiFifamily WiFi Wireless LAN Driver
Azurewave NE139 Wireless Lan Driver and Application
Intel® WiFi Wireless LAN Driver
WiMAX Wireless LAN Driver
Azurewave Wireless Lan Driver and Application
WiMAX Wireless LAN Driver
Azurewave Wireless Lan Driver and Application

A co to za laptop? dokładny typ?

A system to 32, czy 64 bitowy?

Scren menadżera

Zero informacji.

Z poziomu menadżera, PPM na karcie WIFI (kontroler sieci), właściwości i zakładka szczegóły i rozwiń właściwość i przestaw na identyfikatory sprzętu i z pola wartość kopiuj i wklej tu wszystko.

Edit:
Najpierw zainstaluj to i restart:

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/Chipset/Intel/Chipset_Intel_WIN7_32_64_z9201015.zip

Pobierz, rozpakuj do katalogu na dysku systemowym i instaluj jako Administrator.

To wygląda na sterownik karty LAN - kabel.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/LAN/LAN_Athros_AR8151_Win7_64_Z10243.zip

Instalacja jw

Zainstalować sterowniki do Wifi?

Sterowniki znajdziesz w googlu po modelu karty sieciowej, ewentualnie ID masz w menadżerze urządzeń.

Uruchomiłem menadzer urzadzen i nie wiem co dalej

Model laptopa Asusk53e

dodaje

zdjęcie z menadzera urzadzen

@m242989 połączyłem wątki. Proszę pisać w Tym głównym wątku i nie tworzyć nowych na ten sam temat.