Jak połączyć wyniki z $i=0;$i<1; $i++ do 1 tabeli? PHP

Cześć, mam mały problem, mianowicie posiadam tabelkę GameQ3 która jest wywoływana przez PHP. I chciałbym żeby ten kod łączył wszystkie wyniki (graczy) do 1 wyniku zamiast do 3, jest taka możliwość przy wykorzystaniu for($i=0;$i<$n; $i++) ? 

Posiadam taki kod:

<?php 

		include('get_data.php');

		for($i=0;$i<$n; $i++) {

			echo '

			<div style="width: 100%;" class="serverlist_progress ipsBadge ipsBadge_small ipsBadge_neutral ipsResponsive_hideTablet ipsResponsive_hidePhone">

	<div class="serverlist_progress-bar" style="width: '.$perc[$i].'%; background: #'.$full_off_color[$i].'"></div>

	<div class="ipsType_center" style="position: absolute; width: 100%;">

		Zapełnienie serwerów: '.$perc[$i].'%

	</div>

</div>

			

			';

		}

		?>

 

Ja tu żadnych wyników w tym kodzie nie widzę, daj wynik który kod wywołuje, oraz zawartość get_data.php

Nie wiem, czy o to Ci chodzi. Bez reszty kodu trudno coś zrobić.

http://paste.ofcode.org/UqpeLzMwdXfxLtUv7QNVNE

 

 

 

 

Pytanie jak się ma wynik gracza do procentowego zapełnienia serwerów - przynajmniej tak wnioskuję z komentarzy w kodzie

http://wklej.org/id/2980624/

Niestety i tak dalej 3 wyniki wyskakują.

Nie dziwie się że Ci nikt nie pomógł bo tak wytłumaczyłeś problem, że dopiero dzisiaj się domyślam o co mogło CI chodzić. Chociaż pewności nadal nie mam. Dodatkowo kod jest niekompletny i słabej jakości.

Tutaj masz chyba to o co Ci chodziło

<?php 

	include('get_data.php');

	

	$playersPerc = 0;

	

	for($i=0;$i<$n; $i++)

		$playersPerc += $perc[$i];

	

	echo '

<div style="width: 100%;" class="serverlist_progress ipsBadge ipsBadge_small ipsBadge_neutral ipsResponsive_hideTablet ipsResponsive_hidePhone">

	<div class="serverlist_progress-bar" style="width: '.$playersPerc.'%; background: #'.$full_off_color[$i].'"></div>



	<div class="ipsType_center" style="position: absolute; width: 100%;">

		Zapełnienie serwerów: '.$playersPerc.'%

	</div>

</div>';



?>

ale o co chodzi z full_off_color to nie jestem w stanie się domyślić więc to musisz zrobić już sam.

Ten kod łączy wszystkie procenty do jednej liczby zamiast wyliczać procent z graczy na serwerze

Skąd mam wiedzieć co jest w jakich zmiennych skoro nie podałeś informacji na ten temat? Poza tym z tym to byś już sobie poradził, ale niech Ci będzie masz gotowca, tylko podmień dobre linijki bo nie będę kopiował znów całego kodu.

$i = 0;







for($i=0;$i<$n; $i++)



	$playersPerc += $perc[$i];



                



$playersPerc /= $i;