Jak pomnożyć pieniądze?

Witam, mam 20 lat od roku odkładam pieniądze uzbierałem już parę tyś. Cały czas myślę jak tu dorobić sobie, co kupić i sprzedać drożej, jak włożyć 2tyś i wyciągnąć 2,2. Myślałem na rozkręcaniem używanych komputerów i sprzedawaniu części, lecz to też słaby pomysł. Ogólnie mam pieniądze i nie lubię jak leżą i się “kurzą” :slight_smile: szukam inspiracji, czym by się zająć by było ich więcej, np lokata odpada bo to raczej marny zysk z moim kapitałem.

Może ktoś z was ma jakieś ciekawy pomysł na zarobek, chętnie wysłucham :) 

Pozdrawiam serdecznie, miłego wieczoru. 

sprzedawanie przedmiotów z aliexpress na allegro

możesz też kupić zrebne monety w mennicy i sprzedać ja za kilka lat

tu masz wykres https://zloto.bullionvault.pl/wykres-cen-srebra.do

https://mennicawroclawska.pl/

O dzięki wielkie szukałem właśnie takiej stron ;), tylko jeszcze takie pytanie znalazłem na stronie aliexpress procesor pierwszy z brzegu intela i7 870 i cena jest niższa o 50 zł niż na allegro, czy serio jest to możliwe że aż tyle drożej jest na allegro  ?

Edit
Masz jakieś doświadczenie, czym może się opłaca handlować, lub czym ty handlowałeś ? 

I jeśli możesz mi powiedzieć jak to jest z dostawą i płatnością, czy mogę bezpośrednio płacić z konta bankowego gdzie mam pieniądze w PLN ?

 

nie handlowałem, jeszcze, ale możesz zacząć od sprzedawania tanich lecz popularnych rzeczy na allegro, np, końcówki do szczoteczek elektrycznych oral-b

można je kupić tanio na aliexpress, są bardzo popularne na allegro, to są podróbki ale lepszej jakości niż oryginalne,

zainteresuj się promocją produktu na stronie głównej danej kategorii na allegro

na aliexpress płace kartą

Pamiętaj, że do sprzedaży na allegro w hurtowych ilościach może przyczepić się fiskus.

Dzięki, ta Fiskus sriskus, to jest głupie w tym kraju kara się ludzi którzy pracują, chcą zarobić pieniądze, a osobą które nie pracue daje się zasiłek (tak wiem, są osoby potrzebujące tych pieniędzy, ale czy to ich zachęci do pracy…) 

 

 

A może mi ktoś tak wytłumaczyć jak to się dzieje że na aliexpres są zniżki po 93 %, czysty marketing czy naprawdę ktoś sobie o tyle obniżył cenę?
http://pl.aliexpress.com/store/product/CREE-XM-L-T6-Led-Flashlight-3800Lumens-Led-Torch-Zoomable-Waterproof-Tactical-Flashlight-lanterna-for-1x18650/1020006_32703934764.html?spm=a2g01.8041047.0.413.weSvuF&sdom=101.616.650.0_32703934764
Jeszcze pytanie czy produkty przychodzą w opakowaniu czy raczej “luzem” ? 
Ostatnio widziałem PowerBanki i są w atrakcyjnej cenie w porównaniu do tych w Polskich sklepach, jak sądzicie da się zarobić, ogólnie chyba modny towar.

Ale w sensie o ile obniżył? Zobacz po ile mniej więcej chodzą takie latarki, obstawiam jakieś 60 zł-70 zł brutto od firmy - ale już z akumulatorem i ładowarką, które tutaj musisz jeszcze dokupić. 

Zainwestuj w siebie (kursy, certyfikaty, studia, książki - cokolwiek). Do tego ciężka praca i zwróci się szybciej niż jakieś monety i inne bzdety.

Można pobawić się  w zakłady bukmacherskie, choć to ryzykowne. Na początek najlepiej wykupić jakiś pakiet u dobrego typera i w ten sposób można coś zarobić.

A może giełda?

Panowie a na tych monetach to naprawdę da się coś zarobić? Czy jedynie przytrzymać kasę?