Jak ponownie zainstalować systemową książkę adresową

Jako że jest to mój pierwszy post na forum, to chciałem powitać wszystkich userów :smiley:

W mojej Viście nie mogę uruchomić poczty systemu Windows, gdy klikam na skrót w menu start to wyskakuje komunikat ‘‘Nie można załadować kontaktów’’ a później ‘‘nie można uruchomić programu Poczta systemu Windows ponieważ biblioteka MSOE.DLL nie może zostać zainicjowana’’. Wobec tego chciałem się was poradzić jak rozwiązać ten problem, jeśli się nie da to napiszcie mi jak ponownie mogę zainstalować Kontakty systemu Windows w Viście.

Witamy gorąco!

Co do problemu - google zwraca sporo wyników, pobaw się:

http://support.microsoft.com/kb/232169/pl

poczta-systemu-windows-t147451.html

http://www.ms-news.net/f2719/problem-z- … 64303.html

No tak, przed zarejestrowaniem się tutaj przeszukałem Google, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na ten mój problem. Owszem była jedna odpowiedź, jak na nowo zainstalować Kontakty ale … dotyczyła Windows Milenium, nie działa to na Viście. Te linki co podałeś też mi nic nie dały, tam są trochę inne problemy poruszane niż mój.

Dodam jeszcze dla uściślenia że kłopot zaczął się jak dopuściłem kogoś do komputera, niby przyszedł na internet, a grzebał mi w plikach na partycji C :evil: bo Kontakty systemu Windows powinny być chyba w tym folderze – C/ Użytkownicy/ nazwa użytkownika, ale szkopuł w tym że tego pliku tam nie ma.

Po moim dochodzeniu :smiley: okazało się że ta osoba chciała przenieść Kontakty na drugą partycję, po co, nie wiem. Ale jej się nie udało, suma - suma rum pliku nie ma ani na partycji C ani na partycji D .

Całkowity klops. Tak to jak się kogoś dopuści do komputera bez nadzoru, a nie jestem z tych co zaglądają komuś przez ramię co on tam wyczynia, ech…