Jak poprawić jakość zdjęcia?

Ok mam muwi ze to wszystko co moze mi wyslac

1 polubienie

1 polubienie

1 polubienie

1 polubienie

test5
pobrałem czcionke tablicową (https://www.wykop.pl/wpis/21890673/jakby-ktos-sie-chcial-pobawic-to-w-ponizszym-linku/)
i podstawowe punkty się zgadzają (aczkolwiek czcionki w różnych krajach mogą się różnić :slight_smile: )

Odległość od tablic na następnych screenach w stosunku do jakości podobna, na 90% to to powyżej

1 polubienie

co to za kraj?

Aesereht Dzieki za pomoc!:wink: Potrzebna jest tylko jescze jedna litera albo cyfra bo musi byc 6

1 polubienie

Dobry jestes w te klocki to juz bardzo duzy krok​:+1::slightly_smiling_face: byc moze pomiedzy jest ,i" albo ,1" Ps Stany

Moim zdaniem to raczej G43 CIP albo G43 LIP

Jaki stan?

New Jersey

Probowalem tez szklem powiekszajacym :grin:ale nic

A wiec moji drodzy dalem wszystkie dane wujkowi majac model auta I prawdopodobnie dobre numery pojechal to zglosic. Wkoncu maja jakas baze danchy wiec mogla cos z tym zrobic​:+1:Dziekuje wszystkim za pomoc! Szczegulnie tobie Aesereht jesli moge tobie jakos dac like czy cos podobnego to z mila checia!:wink:

1 polubienie

To jeszcze na koniec wersja CIS: MIAMI :smiley:
test5
(oczywiście te ostatnie znaki to mój strzał :slight_smile: G43-LJD)

1 polubienie

Stary jestes magikiem! To wyglada lepiej jak original mozesz pracowac dla CIS Miami :wink: Jak sie cos dowiem I do tego czasu nie zgubie kata​:grin: To dam tobie znac​:+1:

1 polubienie

Nie jestem pewny czy D na końcu w ogóle może być. Jakoś kończy się zbyt wysoko.
R nawet pasuje.
zoom1

Tez to jest mozliwe wkazdym badz razie podam te wszystkie zawsze zwiekszy sie szansa😉 Dziekuje za wszystkie podpowiedzi, checi I czas🙂