Jak poprawić jakość zdjęcia?

Witam! Wszystkich nie wiem czy pisze na dobrej stronie. Ale czy wie ktos jak poprawic jakosc zdjecia? Probowalem wielu programow lecz sie nie udalo, mysle ze moja wiedza na ten temat jest zbyt slaba😁

1 polubienie

Co masz na myśli poprawić jakość zdjęcia? rozwiń

1 polubienie

Mianowicie Ktos zarysowal auto mojego wujka I oczywiscie odjechal. Jednak na szczescie jakis przechodzien zrobil zdjecie jego auta, z tym ze bardzo slabe jakosci mozna tylko rozpoznac pierwsze liczby. Gdyby dalo sie poprawic jakosc mozna by bylo odczytac calosc.

1 polubienie

Probowalem wiele programow jednak moje umiejetnosci sa zbyt slabe aby sobie z tym poradzic…

Czyli enchance typu CIA: Miami :smiley:

Są silniki bazujące na sieciach neuronowych do poprawiania jakości zdjęć i powiększania, ale jest to nadal zgadywanie przez komputer, możesz też kontrastem w photoshopie działać może po konturach się da coś wyciągnąć, ale będzie trudno. Możesz wrzucić zdjęcie to zobaczę czy uda się coś zrobić.

1 polubienie

CIA Miami :grin::+1:Dobrze juz wrzucam Dziekuje

1 polubienie

1 polubienie

Mysle ze poczatek jest ,G43" Jednak nie na 100%

No to zostaje szukać po modelu i marce - Policja / ubezpieczyciel.

1 polubienie

Czyli az tak zle. Wiem grafika jest tragiczna, ale moze jeszcze sie cos uda Aesereht widac ze ma doswiadczenie😉

Jeśli to jest oryginalna rozdzielczość, to ja się zastanawiam po co przechodzień szedł z tosterem po chodniku …

Z tym zdjęciem nic nie zrobisz - ale nie wygląda mi to na zdjęcie źródłowe, raczej na skompresowane przez aplikację którą Ci je wysłał. Poproś o oryginalny plik ze zdjęciem w tedy może coś się da zrobić. No chyba, ze mój żart nie jest żartem i faktycznie zdjęcie robione tosterem…

1 polubienie

W mieście jest monitoring ?

Haha ,Toster" Powiedzial ze robil je z daleka a potem pomniejszyl poniewaz tam tez byly inne auta a on nie chce pokazywac tablic osob postronnych

Tez o tym myslalem ale niestety nie ma…

Jak ma oryginał to niech przytnie na PC i wyśle tobie spakowane w ZIP (elemnacja, że jakiś messenger skomperesuje lub strona WWW)?

I może niech zapisuje jako “png” (może mniej się skompresuje jak przytnie w MS Paint / Paint 3D)?

Co kolwiek to znaczy :grin: Tak zrobie zapytam moze sie uda​:wink:

Ps. Przesylal mi z telefonu na telefon

No to robi w wielkości 1 Mpix i pewnie mocno sknocił się Autofokus.

test4
Wygląda jak G43-LD

Mowi ze nagrywal akurat filmik, I dal mi tylko screenshot. Moze dac mi wiekszy rozmiar ale najpier musi zamazc tablice. A orginalnego filmiku nie da…

1 polubienie