Jak poprawnie nagrać bootowalną płytę 7

Witam. Mam taki mały problem. Mam stary dysk z vista która się na nim nie uruchamia więc postanowiłem zainstalować na nim 7 oczywiście wersje 30 dni tak na próbę. Nagrałem obraz iso na płytę dvd +r przez nero . No dobra włożyłem do napędu podłączyłem ten dysk ustawiłem bootowanie z cd w biosie. Uruchamiam ponownie komputer i wyskakują białe napisy i na dole booting from cd i miga to chwile płyta rusza ale zaraz staje i wyskakuje mi okno trybu uruchomienia systemu. Klikałem F8 i wchodziłem do menu bootowania i tam tez zmieniałem ale nadal to samo. Co może być przyczyną tego problemu czy źle nagrana płyta bo w nero klikałem na utwórz dysk dvd z danymi bo w opcji utwórz dysk startowy nie można więcej niż 2 GB :?:

Temat zamykam do czasu wyjaśnienia. Autora wątku proszę o kontakt ze mną za pomocą PW.

// EDIT

Temat zostaje odblokowany.

http://www.instalki.pl/systemy-operacyjne/download/Systemy_operacyjne/Windows_7_Enterprise.html

pobierz po czym nagraj na płytę np imgburn’em

dzięki problem rozwiązany muszę tylko jeszcze kupić płytę i nagrywam pobrałem program ashampoo burning studio temat do zamkniecia