Jak poprawnie skonfigurować program BitSpirit?

Zainstalowałem sobie program do torrentów BitSpirit i chciałem się Was zapytać czy ustawienia, które od momentu zainstalowania tego programu są dobre i będzie szybko pobierać torrenty. Czy trzeba sobie w jakiś sposób jakoś skonfigurować ten program aby można było pobierać szybciej ?

Próbowałem dziś pobierać jednego torrenta i pobierał mi go 4 godziny. Prędkość była różna bo tak skakała, raz było 3 kb/s, raz 6 kb/s, raz nawet 19 kb/s i raz nawet 48kb/s. Więc nie wiem. Czy ktoś może mi pomóc ? Czy jednak może ten program tak ma działać ?

A może po prostu ludzi mało udostępniało ten torrent?

Czy przy ustawieniach, które włączają się na początku, dobrze wybrałeś prędkość swojego łącza? Jeśli nie, to ręcznie ustaw limity połączeń i ich prędkości. Ja obecnie ściągam na BitSpiricie plik z prędkością wahającą się w przedziale 2-3 MB/s, przy ustawieniu łącza na Dom / Biuro LAN 10 Mbps - 100Mbps (>500 KB/s)

Dodatkowo możesz ustawić prędkości ręcznie albo dla każdego zadania osobno, albo globalnie (Ustawienia :arrow: Połączenia)

Jak sobie prawidłowo skonfigurować Bitspirit żeby pobierał mi szybciej torrenty ? może ktoś mi pomóc ? :frowning:

Nie wiem, nie widziałeś mojego posta, czy jak? Ustaw prędkości na “bez limitu” (albo wpisz 0, samo się ustawi) i sprawdź na torrencie, który ma sporo ludzi udostępniających, jeśli wtedy też będzie słabo ciągnął, to sprawdź, czy coś Ci nie blokuje ściągania.

BTW. Jaki dostawca i jaka prędkość?

Mam internet z UPC z prędkością 10 mb/s. Zauważyłem, że filmy pobiera mi bardzo długo. Nieraz po 7 godzin, a nieraz po 4 godziny.

Pobieram torrenty, które mają dużo sedów. Można jakoś ten program jakoś lepiej ustawić, żeby troszkę szybciej mi ściągało ?

A jak masz do tej pory ustawiony?