Jak poprawnie zainstalowac sterowniki do grafiki?

Witam!Mam problem niemoge zainstalowac sterowników do mojego radeona,różnych próbowałem d.na i CCC,ale nie idzie.Wczesnie próbowałem nałożyc nowa nakładke windowsa i nieposzło przez błąd wgmtw(płyta trefna). Teraz niewiem co mam robic,instalowałem direxta,ale niepomogło.Także doradzcie panowie.

Jak płyta trefna to nic nie zrobisz - spróbuj ręcznie spod panelu sterowania. Poza tym za mało informacji.

jak je instaluje to niby jest ok.,ale po włączeniu kompa wysakuje bład ze niema sterownikow ati.

Zmień kartę na standardową VGA, odinstaluj sterowniki grafiki, zapuść ccleaner, zaktualizuj windę, zainstaluj stery płyty głównej i directx, dopiero potem instaluj dobre stery atka.

A tak na przyszłość to zapodaj więcej informacji o Twoim kompie.:mrgreen:

Mam celerona 2.0,256 ddram.radeon 9200 SE,płyta główna “asrock 4i45D”-(skąd do tej płyty głównej wziac nowe stery i zintegrowanej AC97?).

Chciałem zainstalowac nowa nakladke windows ,poprzez konsole,ale doszło do 13% i może dlatego mam problemy?.Jak zainstaluje już stery po ponownym włączeniu wyjezdza ze panel ati niemoze byc uruchomiony i stery tez.I we własciwosciach EKRAN nie mam nakładek(ani jednej).Co robic??

Złączono Posta : 28.09.2006 (Czw) 21:21

i jak możesz to opisz mi to dokładniej co i jak.skąd