Jak poprawnie zintegrować sterowniki z płytą instalacyjną

Postanowiłem sobie zrobić płytę instalacyjną ze zintegrowanymi sterownikami,ustawieniami za pomocą vLite.Integracja sterowników przebiegła bez problemu,utworzenie obrazu także.Instalacja systemu,na początku żadnych problemów lecz w pewnym momencie wyskakuje komunikat,że sterownik nie ma podpisu cyfrowego i czy zezwalam na instalację.Klikam zezwalaj,za chwilę ponowny komunikat i tak kilka razy.Sterowniki,które integrowałem oczywiście mają podpis cyfrowy więc nie wiem co jest nie tak.Wersja vLite jaką użyłem to 1.1.6,próbowałem także najnowszej 1.2 i jest to samo.Po całkowitym zainstalowaniu sytemu sprawdzałem w menedżerze urządzeń i wszystkie sterowniki są poprawnie zainstalowane,posiadają także podpis cyfrowy.Czytałem poradniki ale nie ma tu żadnej filozofii.Prosiłbym o opinie osób,które integrowały sterowniki tym sposobem i jakie były tego efekty.Co mi po takiej integracji jak muszę klikać kilka razy,żeby się zainstalowały.A może są jakieś inne sposoby integracji sterowników?

Sterowniki,które integrowałem to:

1.NVIDIA w wersji 182.50

2.Realtek HD 2.21

3.Intel chipset 8.3.1009

Ja myślę że jedynym wyjściem jest poszukanie innych sterowników, stery NVIDI które masz są dosyć nowe, i Vista widocznie nie ma podpisanego certyfikatu bezpieczeństwa, nawet jak ja instaluje stery już w zainstalowanych systemie to mam komunikat na takim czerwonym tle: " Czy chcesz zezwolić na instalacje tego sterownika" itd więc wątpie że to jakoś ominiesz.

Sterowniki mają podpis cyfrowy,przy normalnej instalacji takiego komunikatu nie ma.Ponadto tak jak już napisałem,po zainstalowaniu systemu i sprawdzeniu w Menedżerze Urządzeń wszystkie sterowniki są podpisane cyfrowo.