Jak postawić samochód w Pro Street na dwóch kołach?

Witam !

Tak jak w temacie chciałbym się zapytać jakimi klawiszami postawić samochód na dwóch kołach ?? I jaki najlepszy do tego będzie samochód wtej chwili posiadam Lamborgini i Corvette

Z góry dzięx za wszystkie odpowiedzi =P~

WITAM.!Czyba wiem jak podstawic na Pro Street na Dwóch kołach.To było Ctrl+Tab lub Ctrl+Lewy Alt :mrgreen: :o :-x :x :lol: 8) :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam Paweł2468

Po pierwsze to musisz mieć samochód z wystarczająca ilością koni mechanicznych. Nie wiem dokładnie ile wynosi minimalna ilość ale mój mustang ma 550 KM i spokojnie daje rade…

Stawianie na 2 koła nie różni się zbytnio od zwykłego dragu wchodzisz obrotami w zieloną(niekoniecznie) strefę i po prostu wbijasz bieg. samochód sam staje dęba, musisz tylko umiejętnie zmieniać biegi. Nitro jest tutaj bardzo pomocne.

W sumie to all…

najlepsze auto do tego schelby ten nowszy a jak postawic no ja robie tak że najpierw wrzucam bieg a jak jest zielone to strzala i to fsjo potem na trójce troche podtlenu i jest całe 400 metrów :stuck_out_tongue:

mam drobny problem…

mam BMW M3 E46 i Dodge Charger

beema ma 800km a dodge 950km

samochody nie chcą nawet stanąć i zrobić 1m

co mam robić?

opony z tyly są grube, a z przodu cienkie

w tuning przełożenia biegów są max krótkie

w zawieszeniu tył jest max miękki a przód twardy

3 level mam z silnika, sprężarki, układu kier. i opon

co zrobić żeby auto stanęło?

pomocy!

PS. jak próbowałem stanąć na tylnich kołach dodgem to obok było BMW M3 E46… miało 550km i stanęło na tylnich a mój dodge nie :confused:

EDIT:

już sobie poradziłem

kupiłem różne alufelgi (wcześniej miałem stand.)

kupiłem zawieszenie poziom 3 i dałem na maxa miękkie

auto robi 350-400m

A moja Corvetta ani Murgelago sobie dalej nie radzi :?

Duża moc w koniach oraz perfekcyjna zmiana biegów, jeśli widzisz, że auto opada odpal Nitro to go pociągnie do końca.

Nic dziwnego - są to auta zbyt opływowe :wink: Najłatwiej “postawić” na dwóch kołach któregoś z Muscle Carów (np. Charger) i przy dobrym tuningu, zmianie biegów i odpowiednim wciśnięciu nitro można całą trasę przejechać na dwóch kołach!

murcielago ma napęd na 4 koła… :confused:

najlepiej kupić do auta:

3 poziom:

silnik

układ kierowniczy

sprężarke

opony

zawieszenie

i 1 poziom nitro :slight_smile:

musi stanąć :stuck_out_tongue: