Jak postawić serwer do lineage 2

witam :slight_smile: myślę nad tym zeby założyć sobie serwer do gry lineage 2, tylko nie wiem od czego zaczac. co muszę zrbic by taki serwer zalozyc? gadałem na ten temat z kolegami ale to tak niewiele. Na pewno bym chcial cos na tym zyskac, i bym musial nowy komp drugi do tego. tylko problem z tym co i jak instalować programowac, wiem ze to dlugo mi zejdzie bo to nie prosta sprawa. na początek bym chcial zeby grało tak do 20 osob :wink:

Jest bardzo dużo for na temat tylko i wyłączenie serwerach prywatnych - jak postawić itp. Niestety prywatny serwer do gry Lineage 2 to serwer piracki.

Pomijając kwestie legalności serwera.

Przykro mi to mówić, ale jeśli się pytasz jak postawić serwer to sobie odpuść - czemu? Zakładając serwer, a potem prowadząc go napotkasz na wiele problemów na które będziesz sam musiał szukać rozwiązań - nikt ich nie rozwiąże (nie znajdzie dla ciebie)

no własnie ja o tych rzeczach wiem… no ale jednak to robia i cos jakos radza sobie

o jakich problemach problemach mówisz? co masz na myśli ?

co zrobić by byl legalny ??

masebus , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.