Jak powiększyć ikony na pasku szybkiego uruchamiania?

Pytanie brzmi tak, jak w tytule; znalazłem w necie taki screen, pochodzący z XP, w którym mają rozmiar większy od standardowego, ale nie mam pojęcia, jak takie coś ustawić u siebie.

jeżeli jest z xp, to musi to być zrobione za pomocą jakiegoś programu do upodobniania do visty/zmieniania wyglądu

PPM na pulpicie =>Właściwości=>Wygląd=>Zaawansowane=>Element(aktywny pasek tytułu ustaw rozmiar)

Tak, ale nie sądzę, żeby to miało znaczenie. Tego typu programy zmieniają wygląd, ale nie dodają nowej funkcjonalności.

@ybu

Faktycznie zmienia rozmiar ikon na pasku zadań, ale zmienia też rozmiar paska tytułu, a przy wielkości, którą chcę nadać ikonom (48x48 px) byłoby to bardzo niewygodne.

Jeśli to jeszcze aktualne to PPM na pasku zadań --> odznaczamy “Zablokuj pasek zadań” --> poszerzamy szerokość paska szybkiego uruchamiania --> następnie na wolnym miejscu PPM --> Widok --> Duże ikony.

Mam nadzieję, że pomogło :slight_smile:

emc, jesteś wielki! Pomogło, wielkie dzięki. Dopiero teraz spojrzałem na temat i zobaczyłem Twoją odpowiedź. :slight_smile:

przenosisz pasek zadań na bok, potem prawym przyciskiem myszy na pasek i odznaczasz pasek szybkiego uruchamiania a potem znowu zaznaczasz :smiley: :smiley: mam nadzieje że pomogłem :slight_smile: :smiley: :smiley: :smiley: