Jak powtórzyć scenę z filmu?

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie. Jak powtórzyć kilka razy tą samą scenę z filmu. Dajmy na to scena, gdzie samochód rozbija się o drzewo i chciałbym ten fragment wkleić kilka razy, aby było kilka takich powtórzeń za koleją. Albo na przykład, gdy ktoś strzela komuś w głowę i wychodzi z tego niezłe ujęcie, a ja chcę to powtórzyć od momentu tego strzału, aby jeszcze raz wkleić to najlepsze ujęcie, tylko nie całą scenę tylko ten najważniejszy fragment, kiedy już nabój karabinu trafia w głowę osoby. Interesuje mnie też w jakim programie to wykonać i najważniejsze jak to zrobić.

Taki prosty montaż możesz wykonać nawet w Windows Movie Maker - http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Movie-Maker,Program,Windows,11546.html

tutaj masz trochę fajnych filtrów i innych dodatków do tego programu:

A jak to zrobić, to się chyba domyślasz :slight_smile: musisz zaimportować cały film, program podzieli go na sceny, wybierzesz interesującą Cię scenę i po prostu skopiujesz ją i wkleisz w odpowiednie miejsce tyle razy ile będziesz chciał. Może być konieczne jakieś tam ręczne przycięcie w przypadku jeśli program pomyli się przy automatycznym dzieleniu na sceny. Na koniec wszystko zapisujesz w formacie odpowiednim do tego co potem chcesz z tym filmem zrobić i np .flv do internetu. To wszystko.

Ok, dzięki wielkie za pomoc.