Jak pozbyć się 6,15 zł a może i więcej :)

Witam wszystkich

Temat banalny jednak postanowiłem opisać ku przestrodze , no ale do rzeczy.

Wczoraj czyli w Sobotę robię kawę odpalam kompa i ku mojemu zdziwieniu strona startowa to wyszukiwarka Google (takie było pierwsze wrażenie)

powinna być WP . No nic może syn zmienił ,tak pomyślałem i podziwiam jak to fajnie zrobili pokazuje że mam wiadomość :smiley: , klikam i jak się domyślacie

WYGRAŁEM iPada . Moja pierwsza reakcja była dobra (nie wierzę ) jednak gdy zauważyłem biegnący czas i że jak odpowiem na pytanie … to dałem się wciągnąć,

dalej wpisałem nr telefonu , ma stronie pojawiło się okienko do wpisania pinu z otrzymanego sms-a .

Do tego momentu jeszcze było ok , ale gdy otrzymałem wiadomość że witają mnie w serwisie Calivary i że za każdego przychodzącego sms-a 6,15 zł i to 3 razy w tygodniu

to się zgrzałem . Po chwili następny sms że jak chcę wyłączyć usługę to wyślij wiadomość Stop Tak na nr60522 , wysłałem i mam nadzieję że to wszystko zadziała.

A tropiąc jak to się stało że zmieniło mi stronę startową doszedłem do wniosku że to tez moja nieuwaga przy instalacji Daemon toolsa nie odznaczyłem i zainstalowałem

Delta toolbar , którego nie jest się tak łatwo pozbyć :twisted:( ale dałem radę ) i znowu cieszę się swoimi ustawieniami na Foxie .

Pozdrawiam wszystkich którzy do końca moich wypocin i liczę na komentarze :lol:

http://blog.mlektury.pl/sms-premium/

Może by tego ipada przysłali? Jak się już kliknęło i podało numer to trzeba było grać dalej. Trochę wiary w człowieka, nie wszyscy to wilki - tym bardziej że jest syn, trzeba go wychować na dobrego człowieka i nauczyć dostrzegać dobro w świecie.

Pozdrawiam.

Ile to razy już wygrałem ipada, aż nie mogę zliczyć. Najlepsze jest to że jak się wejdzie na stronę tych “konkursów” spokojnie można ze stopki odczytać organizatora.

W 99,99% Przypadków organizator zajmuje się wyłącznie gromadzeniem danych osobowych i wcale się z tym nie kryje.

Kunktator , rozbawiłeś mnie tym tekstem :arrow: o słodka naiwności …

Raczej bym na to nie liczył.

Ja powinienem już mieć kilkadziesiąt “beemek” z Orange ("WYGRALES BMW! WYSLIJ SMS NA NUMER … itp.), kilkunastu ipodów (GRATULACJE, WŁAŚNIE WYGRAŁEŚ IPODA! WYSLIJ SMS NA NUMER …) itp.

Tylko, głupi, nie wysłałem ani jednego SMS-a…

Naprawdę jeszcze ktoś się na to łapie?

Radek 68 ja też nie wysłałem żadnego sms-a , dla tego to opisałem :lol:

Na takie coś to się najbardziej dzieci nabierają… Niewiedzą jak wyłączyć ani nie wiedzą , że to płatne a później takie rachunki ogromne nie do zapłaty :lol:

Słyszałem taką rozmowę dzieci o tym:

-ej ty wiesz , że jak bym wysłał sms-a to bym wygrał albo ipada , albo BMW lub 50.000 zł !!

  • A ja na takie coś ras wysłałem sms-a i mi powiedziało , że wygram za chwile i muszę więcej sms-ów wysyłać to wygram i wysyłałem…

  • a jaki ja głupi byłem , że nie wysłałem to bym 50.000 zł wygrał !!

Rozmowa nie zmyślona tylko prawdziwa.