Jak pozbyć się kodeków LAV?

Witam.

Mam problem z programami do obróbki video.Program movie maker kiedy stworzę meny a dodaję video po prostu sam się zamyka.Video Spin po odpaleniu komunikuje ,że pojawił się błąd w skrypcie na stronie choć moge pracować na nim to w trakcie pracy zawiesza się.Podobna sytuacja występuje podczas pracy w nero 9.Dwukrotnie zmieniałem kodeki i nic nie pomogło.Miałem zainstalowane LAV które także odinstalowałem niestety podczas kłopotów z ww. programami na pasku narzędzi pojawiają mi się ikony kodeków LAV których być na kompie już nie powinno.Nie wiem jak ogarnąć to ustrojstwo.

Proszę o pomoc.

Sergiusz P , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Uruchom Autoruns i odznacz lub usuń w zakładce Codecs.

Usunąłem trzy pliki które miały w nazwie LAV.Odpaliłem Movie Maker dodałem video następnie utworzyłem tytuł początkowy a następnie napisy końcowe i program się zawiesił.Tym razem w pasku narzędzi nie pojawiły się już ikonki LAV.Zamknąłem program poprzez menadżera urządzeń kolejne odpalenie Movie Maker próba dodania tytułu i kolejna zwiecha programu MM .Co począć ?

Ps.

Posiadam windows xp.

Movie Maker > Narzędzia > Opcje > Zgodność > Przywróć wszystkie ustawienia domyślne

Chyba tu jest nie tylko problem z kodekami ale jeszcze może być kilka innych :frowning:

Posiadasz do tego Windows XP Service Pack 3

oraz najnowszy Windows Movie Maker

Wersja 2.1 dla Windows XP.

Zainstalowane:

  1. Windows Movie Maker 2.1 PL uaktualnienie

  2. Windows Media Encoder 9 PL

:?:

Wrzuć screeny z Dodaj lub usuń programy.

Istnieje jeszcze wiele innych programów do obróbki wideo…

Oczywiście SP3 a z nim MM 2.1 PL I Windows Media Encoder 9 PL.

Wiem,że istnieją inne,i już zainstalowałem kilka innych szukając odpowiednich do moich potrzeb.Prinnacle VideoSpin , nero vision pasują mi ,ale ciągle się zawieszają.Mam już i kila innych programów które zainstalowałem w poszukiwaniu programu który w ogóle będzie działał ,ale nie pasują mi.Kłopot jest z kompem ,więc nie widzę sensu dalszych poszukiwań programu który będzie dla mnie dobry i będzie w ogóle działał.

Filmy kręciłem aparatem cyfrowym w roździelczośći 640x480 programy widzą filmy i można je na nich odtworzyć i niewiele więcej.

Ps.

Nero Vision już działa poprawnie,ale chciałby rozwiązać problem z WMM

Dodane 30.10.2013 (Śr) 11:14

Czy pomoże mi ktoś uzdrowić Windows Movie Makera ? Ciągle zawiesza się podczas pracy na nim .

Dodane 31.10.2013 (Cz) 15:46

Nadal występuje problem a dodatkowo teraz nawet bez odpalenia WMM pojawia się komunikat “wystapil problem z aplkacja drwtsn 32 exe i zostanie ona zamknięta” zawiesza się przy tym komputer a ja wtedy włączam menadzera urządzeń i zamykam proces drwtsn 32 exe następnie komputer pracuje poprawnie a w menadzerze urządzeń nadal widnieje uruchomiony proces drwtsn 32 exe.O co kaman?