Jak pozbyć się lagów w grze Gta IV na Windows 7 64 Bit

Witam, odrazu mówie ,że wiem że jest duzo tematów na ten temat w internecie, ale żaden sposób u mnie nie działa, a sprawa wygląda tak.Po zainstalowaniu uruchamiam grę która się normalnie włącza i mam straszne lagi a raczej nie powinienem mieć, wyłaczylem dziennik zdarzeń i te inne duperele co są w poradnikach, stery raczej mam dobre, karta graficzna i procesor też bralem wszystkie patche a nie rozumiem o co chodzi.Posiadam oryginalne GTA IV wersję rozszerzoną dla wielordzeniowych procesorów

Specyfikacja komputera:

Pamięć RAM : 3Gb

Karta Graficzna : Nvidia Geforce GT 330M 1Gb

Procesor : Intel Core i5 CPU M 450 2,40 2,40 Ghz

Typ systemu : 64 Bit

Service Pack 1

Zmniejsz detale i rozdzielczość.

Dodane 18.12.2012 (Wt) 10:04

Ta gra nie chodzi najlepiej na stacjonarnym kompie (lepsza grafika) a co dopiero na laptopie.

Cześć

Sama gra ma kiepską optymalizację to fakt ale ty posiadasz karte graficzną która zwyczajnie nie nadaje się do gier. Nie dziw się więc ze gra działa jak działa. Obniżenie detali i rozdzielczości w grze powinno choć trochę pomóc.

Nie no dobra ja rozumiem, ale przed formatem miałem “wgrane” GTA IV :smiley: i działało świetnie więc nie wiem o co chodzi … a co do rozdzielczosci próbowalem

Maciek105 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.