Jak pozbyć się menu/tematu wgranego przez sieć orange

(Songoku Ssj4) #1

Mam nowitki telefon kupiony w sieci Orange NOKIA E50, no a jak już większość z was wie w sieci orange od telefonów wgrywajo swojego softa który szpeci fona :evil: np. jakiś idjotyczny bezużyteczny pasek na pulpicie, lub w menu ikony nie są orginalne tylko takie same jak w każdym telefonie z orange jakieś zwalone!

co moge zrobić żeby zlikwidować to? lub jak wgrać do tego telefonu nowy soft orginalny nokia, ską mam wziąść taki soft? co strace po zmianie softu?

(system) #2

idz do serwisu z telefonami , np tam gdzie sciagaj simlocki i sie spytaj czy jest mozliwe zamontowanie nowego softu , oczywiscie jak zmienisz soft to gwarancje stracisz ...

(Songoku Ssj4) #3

a jakiś inny sposób zeby zmienić ten soft w domciu? niewiem sciognoć skąnś i wgrać przez kabelek

(system) #4

jak niewiesz skad sciagnac to nawet sie niebierz za to bo zepsujesz telefon i naprawa softu kosztuje okolo 200zl a wgranie nowego okolo 50 (we Wrocławiu)

(Songoku Ssj4) #5

dobra już ta informacja od tego człowieka mi wystarcza, dzięks prosze wynagrodzić

geforc

i zamknąć temat!

Złączono Posta : 30.11.2006 (Czw) 15:35

albo jeszcze korzystając z tego że ten temat istnieje to błagam skąd moge pobrać jakieś nowe motywy gry czy coś za darmo tej noki ma symbiana nokia e50

(Danielm86) #6

zależy w czym masz telefon. Jeśli kupiłeś za złotówkę to nie możesz modyfikować telefonu ponieważzawarłeś umowe. Jeśli telefon za gotówkę ale z simlockiem to zdejmują simlocka i modyfikując tela tracisz gwarancję. Jak by nie patrzył to serwisu a ten zarząda zapewne dopłaty i to słonej do tele i zrobią z nim co sobie zażyczysz

(system) #7

poszukaj tu :

http://www.zedge.net/?p=themes

(Maryś) #8

Witam :

Poczytaj tu : E50 z Orange oraz wiele innych informacji na temat S60v3.