Jak pozbyć się NA ZAWSZE numerów operatora od Plus?

witam mam bardzo irytujący problem otóż gdy włożyłem kartę od Plusa to mam zawaloną całą listę kontaktów typu: sprawdz taryfe, numer alarmowy, psodnik i inne pierdoły. Próbowałem to usunąć nawet zewnętrzną aplikacją ale nic to nie dało, używam kontaktów google bo to moja systemowa aplikacja. Drugi problem jest taki, że pomimo usunięcia nawet zwykłych numerów magicznym cudem ich nazwy zostają np. mam numer do Jaunsza usunięty i dzwoni do mnie to pomimo, że usunąłem to nadal widzę jego nazwę.
Nie wiem co mogę zrobić ale to jest przesada żeby zawalać listę kontaktów takimi bzdurami.

Jak Janusz ma „firmę”, to może się wpisał do jakieś bazy i widzisz „Janusz”, bo tak jest w bazie jaką Google/Samsung/Xiaomi odczytuje i pewnie minimum trzeba by wyłączyć internet mobilny/Wi-Fi.

https://groups.google.com/g/pl.misc.telefonia.gsm/c/0qLNHAs0wBI?pli=1

Możesz też zatrzymać „automatyczne” kopiowanie kontaktów SIM na telefon i do konta Google by nie usuwać ich 3 razy a tylko raz.

Kontakty zapisane w chmurze, na pamięci telefonu lokalnie, czy karcie SIM? Te numery Plus’owe są pewnie na SIM’ce. Nr w sieci Plus?

Na nowszych smartfonach nieraz tak bywa. Nawet specjalne apki nie potrafia usunac kontaktów z karty sim
Bardzo często jedynym wyjściem jest uzycie bardzo starego telefonu który potrafi sobie z tym poradzić.

Ja tez mam jakieś kody USSD od Plusa u tego nie mogłem wywalić. Daj sobie spokój.

Teraz mi co prawda wpadło to do chmury, ale już sobie to odpuściłem.

Czy to tak trudno napisać coś co kazdy może zrozumieć?

Jak nie " naciskać" władz WP by na to tzw. forum, nie marnowali pieniędzy udziałowców i je zlikwidowali, skoro na nim mozna z reguły tylko takie „fachowe” porady przeczytać

Być może forum jest neutralne węglowo („zero emisyjne”) to dalej działa.

Wirtualna Polska przechodzi na zieloną energię


Poza tym to nie tłumaczy czemu ręcznie dodany „Janusz z domu Jabol” zapisał się na np. „SIM” i niby go nie widać.