Jak pozbyć się narratora?

     Kupiłam nowy laptop z win 8, bo niestety nie miałam wyboru, na ten czas windows miał (możliwe że wciąż ma) monopol na tableto-laptopy.Jest tragedia. Tak obłędnie obłędzonego systemu nie miałam jeszcze nieprzyjemności używać. A najgorszy z tego wszystkiego jest narrator. Włącza się nie proszony, aktualnie nawet nie można podgłośnić przyciskiem tabletu bo włącza się ten niewydarzony pomiot IVO’a…

     Chcę to cholerstwo usunąć, wyłączyć, wywalić i nie ieć już nic nigdy z nim doczynienia!!

   

     Proszę o pomoc jak wyciąć tego robaka z mojego komputera.

 

     A wynalazce serdecznie przeklinam.

Naciśnij Win+U na klawiaturze, po czym “Uruchom narratora”. Tak, uruchom. Po chwili pojawi ci się okno w którym zobaczysz link do wyłączenia narratora. Zmień ustawienie, zresetuj komputer i ciesz się ciszą.

 

 

Po uruchominieniu narratora pokazuje się okno uruchamiania narratora ale poza poleceniem “Zakończ” nie pojawia mi się inna opcja wyłączenia tego ■■■■■■■■■■. A to niestety rozwiązuje temat na chwile. Ja chce to usunąć na ZAWSZE. Nie chce żeby się znwu “przez przypadek” włączył narrator.

 

PS. “Zmień ustawienie”??

Spróbuj takiego rozwiązania:

1.Wejdź w: Opcje folderów\Widok, zaznacz: Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski, Zastosuj.