Jak pozbyć się okienka z informacją o koncie?

Ostatnio dla testów założyłem sobie konto Microsoft żeby móc pobrać rozszerzenia ze sklepu do przeglądarki edge. Konto już usunąłem, ale dalej podczas każdego uruchamiania komputera pojawia mi się okienko z informacją jak widać na tym screenie: http://www.northangel.is.net.pl/konto.png

Odinstalowałem już z przeglądarki te rozszerzenia, które pobrałem za darmo ze sklepu windows 10 bo myślałem, że coś to pomoże i już tego nie będzie.

Jednak dalej uporczliwie się to pojawia. Czy ktoś wie jak to wyłączyć ? żeby to już się nigdy nie pojawiało. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Start > ustawienia > konta i wybierz “zamiast tego zaloguj się za pomocą konta lokalnego”

Tylko właśnie chodzi o to, że ja nie chcę mieć założonego konta Microsoft. Chcę mieć tak jak teraz, czyli konto lokalne jako administrator.

Bo tak miałem cały czas. Tylko pobrałem na chwile te rzeczy do Edge i zaczęło mi się to pojawiać.

Jak to naprawić ? może mi ktoś pomóc ?

Przez jakie konto teraz się logujesz ?

Usuń konto ms 

ustawienia > konta > konta e-mail i konta aplikacji (po lewej) > wybierz konto  ms i naciśnij usuń

Teraz loguje się przez konto lokalne, na którym jest ustawione uprawnienie administratora.

I powiem Ci, że to - co mi podałeś teraz działa i już niema tej informacji.

Także dziękuje Ci za pomoc :slight_smile: