Jak pozbyć się Punkbuster na stałe?

Ostatnio zainstalowałem NFS: Undercover. Niestety, od tamtej pory inne gry zaczęły ciąć. Odkryłem, że winny temu jest Punkbuster. Oczywiście odinstalowałem go, lecz za każdym uruchomieniem NFS: Undercover to coś instaluje się od nowa. Wie ktoś może, jak pozbyć się tego na stałe (żeby nie instalowało się ponownie)? Dodam, że nie zamierzam grać przez internet, więc PB nie jest mi potrzebny.

Dodane 31.08.2013 (So) 15:32

Problem rozwiązany. Wystarczyło usunąć folder PB z folderu z grą.

Dodam dla potomnych albo szukających rozwiązania innego, jest narzędzie PunkBuster Removal Tool, do pobrania tu: http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsvcfaq.php , w pierwszym akapicie klikamy link pod słowem “Here”, zacznie się automatyczny download. Uruchamiamy i narzędzie robi swoje :slight_smile:

Właśnie tego programu używałem do usuwania PB. Żeby na stałe pozbyć się problemu trzeba usunąć z plików gry cały folder z PunkBuster. Oczywiście PB można usunąć, jeśli nie ma się zamiaru grać online (bez PB wyrzucają z serwerów).

możesz również usunąć go przez Revo unistaller pro.

co do punkbustera wątpie żeby spowalniał ci gre on prawie wogole pamieci nie zajmuje chodzi w tle.

jakoś nie zauważyłem żeby bf3 gorzej działał z PB

Zmulalo mi Mafię 2.