Jak pozbyć się wymuszonej aktualizacji do 10?

Witam.

Stawiam 8.1. Trzeba go zaktualizować, bo ISO jest stare. Sęk w tym że wybór  jakiejkolwiek(nawet jedną, obojętnie którą) aktualizacji kończy się uaktualnieniem do Windows 10.

 

 

Hura system za darmo tyle że mam programy za które płaciłem i ponad 2 tyś zł, a które nie działają na 10. W dodatku za głowienie się nikt mi nie chce zapłacić i zamiast pracować grzebie w czeluściach internetu jak zaktualizować Windows 8.1 i ominąć tą pieprzoną prowokację z którą prędzej się nie spotkałem.

Ratunku!!!

 

 

 

EDIT

Rozwiązanie dla potomnych. Jest domyślnie zaznaczona w opcjonalnych. Alleluja. Dziękuję Microsofcie. Kocham Cię, ale Ty Kochaj mnie mniej…

 

Dobrze, że poruszyłeś ten temat! Sytuacja dość częsta i ‘popularna’ w ostatnim czasie a jakoś internet o tym milczy! Nikt o tym nie pisze! Nawet na Dobrych Programach i forum słowa o tym nie ma! Spisek?

Witaj jeżeli chcesz całkowicie pozbyć się komunikatów o aktualizacji do Windows 10 polecam narzędzie Never 10 darmowa, prosta w obsłudze aplikacja i działa w 100% żadnych nachalnych powiadomień. Wystarczy pobrać uruchomić zmienić na Disable Windows 10 upgrade, zamknąć aplikację i ponownie uruchomić komputer. Koniec z upierdliwością aktualizacji do 10 :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Never10,Program,Windows,72743.html