Jak przechwycić obraz z kamery analogowej

Błagam pomocy! !!

Spróbuj przechwycić tym programem http://www.dobreprogramy.pl/Ferro-Cyfro … 12509.html , co do dzwięku , masz zainstalowane właściwe sterowniki właściwe do twojego modelu karty dzwiękowej i systemu ? co do opcji dzwięku ppm na ikone głośniczka urządzenia do nagrywania powinnaś mieć do wyboru mikrofon , wejście liniowe i na nie ustaw. :slight_smile:

Sterowniki mam chyba dobre, bo w menadżeże urządzeń jest wszystko w porządku. Na Nero dźwięk był. W Uleadzie nigdzie nie mogłam znaleźć opcji wybierania urządzenia. Teraz spróbuję z tym programem, który mi podałeś.

Dodane 06.02.2010 (So) 16:13

Ten program, który mi podałeś jest na XP a ja mam Windows 7 :frowning:

W windows 7 jest możliwość pracy w trybie XP :slight_smile:

Dodane 06.02.2010 (So) 16:53

W windows 7 jest możliwość pracy w trybie XP :slight_smile:

Dodane 06.02.2010 (So) 17:03

Używwałem kiedyś ulead ale już nie pamietam jak i co teraz używam też produktu corela i jest tam opcja przechwytywanie klikam na nią -> przechwyć wideo i moge przechwytywać ze swojej karty ( win fast tv 2100)spróbuj jeszcze tym http://www.dobreprogramy.pl/Corel-Video … 16277.html :slight_smile:

Wiem, że jest taka możliwość, ale niestety stary ulead po zamontowaniu nowego systemu nie dał się zainstalować. To teraz nie jest istotne. Mam triala, ale nie potrafię w nim ustawić audio. Obraz jest ok, ale brak głosu. Nie mogę znaleźć opcji wyboru urządzenia. W zakładce audio nic nie ma. Ten program, który proponujesz…Boże…on by się ściągał ponad trzy godziny. Gdyby ktoś mógł mi podpowiedzieć coś o ustawieniach przechwytywania w Nero, a dokładniej Nero Vission Essentals. Ten właśnie program dostałam razem z kartą przechwytującą. Myślę, że robię coś źle w ustawieniach. Pierwsza kaseta przegrała się dobrze i szybko, ale…no właśnie rozdzielczość była ustawiona na 120. Ustawiłam rozdzielczość na 720 i …nagrywa do pewnego momentu, później zawiesza się obraz (audio leci dalej). Ilość przechwytywanych klatek rośnie…rośnie też ilość czasu potrzebnego do ukończenia. Nie wiem wtedy co z tym fantem zrobić. Czy czekać (18 godzin)? Pliki pomocy są tylko po angielsku. Jestem kompetnym dyletantem w tych sprawach i nawet nie wiem z jakim rozszerzeniem to nagrywać. Komputer mam dość dobry (procesor DUO CPU E 8400 dwa razy po 3 Ghz, ramu 4 GB). Może ktoś zgrywał Nero i może mi napisać łopatologicznie jak to robić.

Dodane 07.02.2010 (N) 9:34

Widzę, że nikt nie zna odpowiedzi na moje problemy. Ja jednak wreszcie dotarłam do instrukcji. Jeśli to komuś pomoże, to tu jest instrukcja do Nero w temacie przechwytywania video http://ftp6.nero.com/user_guides/nero9/ … on_Plk.pdf. Właśnie czegoś takiego szukałam.