Jak przegrać film z płyty na płyte

Witam, możecie mi pomóc jak przegrać studniówke z płyty na drugą płyte tak żeby kopie zrobić? Wystarczy że skopiuje pliki z płyty na pulpit, następnie włożę płyte DVD, zamieszczę w niej te pliki z pulpita i nagram przez windowsa? Zamieszczam zdjęcie z jakimi plikami mam do czynienia

Moge jeszcze dodać że system plików to UDF

Teoretycznie tak, tylko skopiuj cały katalog VIDEO_TS, a nie same pliki jeśli chcesz, aby film był bez problemu grany w normalnym odtwarzaczu DVD, a najlepiej pobierz sobie np. infrarecorder.org (powinien być w wersji portable - bez instalacji) i wybierz kopiowanie płyt.

To znaczy tym programem co podałeś wypaliłem płytkę z tym filmem i jak włożyłem płyte do odtwarzacza DVD to działa ale jak wkładam do kompa i otwieram katalog to pisze “Pliki gotowe do zapisania na dysku”

Usuń te pliki gotowe do zapisania na dysku (jak wyciągniesz płytę z napędu i do niego wejdziesz z eksploratora, to one będą tam widoczne). Najwidoczniej przygotowałeś już nagrywanie w samym Windowsie.

Ściągnij stary i dobry program DVD SHRINK i zainstaluj. Włóż dvd do napędu i naciśnij na górze progamu ikonę płyty otwórz płytę. Jeśli chcesz skopiować całą płyte naciśnij wybierz opcję kopiowania całej płyty jeśli masz menu i nie chcesz ich to wybierz opcje edycji. Po analizie dvd program jest gotowy do kopiowania i wybierz zapisany plik jako obraz ISO. Taki gotowy obraz możesz wypalać i robić kopi ile chcesz. Na jutubach są instrukcje jak działa dvd shrink.

1 polubienie

O czym ty do diaska piszesz? Przecież płytę już ma skopiowaną… :thinking: Nie siej zamętu.

Nie no, podaje starą, dobrą i sprawdzoną metodę - gdzie wszystko za niego robi program, a mu się zapełniają dwa paski i raz pomiędzy nimi zmienia płytę źródło na pustę płytę.

Przecież tak działa każdy jeden program do nagrywania płyt, ze robi kopie ISO w pamięci podręcznej, wymieniasz płyty i on sam wypala na nowej. To nie jest jakaś technologia rakietowa. Nie trzeba żadnych zaklęć magicznych i sprawdzonych sposobów przekazywanych z pokolenia na pokolenie :joy:
Poza tym autor wyraźnie napisał, ze płytę już skopiował, tylko zaskoczył go nowy komunikat windowsa

Stara lekturka, ale jara

Co się dzieje z tym nowym pokoleniem :). CDXP burner lub anyburn i opcja kopiuj płytę/kopiuj płyte na inną płytę i po sprawie bez kombinowania.
obraz
obraz