Jak przeinstalowac viste na xp (TOSHIBA X200-21K)

Witam, dokladnie to co w topicu. W celu wyjasnienia pisze ze zainstalowanie xp to zaden problem, i nic w tym trudnego niema… ale znalezienie dobrych sterow i zmiany w biosie? to juz wyzszy stopien wtajemniczenia…

Rozgladalem sie po roznych forach i widze ze macie podzielone zdania… jedni mowia ze wystarcza stery ze strony producenta… inni, ze wiaze si ez tym duzo wiecej problemow… wylaczanie sata i inne zabawy w biosie…

Tak wiec mam do was pytanie, jak to zrobic najlepiej.

PS: wszystkie stery dla toshiby serii X juz sciagnalem.

Pozdr0

przerabiałem takie rzeczy z laptopem…Moja rada jeśli nie masz pojecia o Biose w laptopie i można coś skrzanić to lepiej sie przejść do poblisiekgo sklepu komputerowego zapłacić dwie dyszki mieć fachowo sprawnie niż tańczyć na tym nie wiadomo ile i najgorzej nie wiadomo jak. :] W niektórych przypadkach moż sie udać ale czasami są takie laptopy że coś siada.

PS:Jesli chodzi o xp to daj swoją płytkę u mnie osobiście nie wnikali że dałem pirata ;D bo były niektóre sklepy gdzie chcieli za to 300zł i wyskakiwali mi z nowym xp a za zwykłe przeinstlowanie to 20 - 30 zł

Nie bardzo masz sie czym chwalić.

A tak poza tym, czy w świetle tego co przedstawia Twój avatar i tego co napisałeś nie można przypadkiem nazwać Cię hipokrytą?

TERA MAM VISTE A Z laptopem to stare dzieje