Jak przejrzeć schowek i odzyskać wcześniej skopiowany tekst?

Witam

Pisałem dzisiaj maila. Łącze mi się muli, więc przed wysłaniem zaznaczyłem na wszelki wypadek napisany tekst i kliknąłem kopiuj. Nigdzie go jednak nie wklejałem. Później okazało się, że mail nie doszedł a ja już kopiowałem inne rzeczy i wcześniej zaznaczonego tekstu nie wkleję (można tylko ostatni skopiowany tekst). Na skrzynce, w folderze “wysłane” też się wiadomość nie zapisała. Czy jest możliwość odzyskania tego, co wcześniej skopiowałem? Jest to gdzieś może w schowku, w pamięci itp.? To dla mnie bardzo ważne, bo natrudziłem się przy pisaniu i raczej nie dam rady tego teraz odtworzyć.

Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam.

Gdybyś miał produkt Microsoftu np.:

  • Office 2003

To tam byś miał taką opcję(w programie pocztowym Outlook jest i w innych produktach):slight_smile:

Zainstaluj ten program, już więcej nie będziesz miał takich problemów.

Yankee-Clipper

Umożliwia przetrzymywanie w schowku systemowym (clipboard) wielu elementów jednocześnie. Każdy skopiowany do schowka pakiet danych jest automatycznie sortowany do odpowiedniej kategorii i jest łatwo osiągalny dla różnych operacji (podgląd, kasowanie, eksport do określonych aplikacji metodą „przeciągnij i upuść”

Nie.

Na przyszłość skorzystaj z porad userów The neo i Tajemniczy.

Zapisałem w schowku ( “kopiuj” ) Text który pisałem z pól godziny potem na GG ktoś mi podesłał czyjś numer no to go “kopiuj”. Zapisałem ten numer w kontaktach. potem kliknąłem w strzałkę poprzednia strona i text się poszedł … Czy da się wrócić teraz do tego Textu zapisanego z dwa “kopiuj” temu ?? Pytam ponownie ponieważ Może po aktualizacjach Windowsa teraz już można odczytać Poprzednie wiadomości ze schowka ??

mam ten sam problem ;/ napisałam tekst, później go skopiowałam i przez nieuwagę skopiowałam link ;/ jak odzyskać ten poprzedni tekst? bardzo proszę o pomoc, gdyż ten skopiowany-utracony tekst jest mi bardzo bardzo potrzebny :((