Jak przejść dinozaura w Tomb Raider Anniversary?

witam gram w tomb raider anniversary jak przejść moment gdzie trzeba zabic dwa stwory i po strzeleniu w tarcze wysówają sie tyczki ze ściany trzeba szybko przejśc praktycznie cała komnate w koło po tych tyczkach w miedzy czasie po słupach i lince troche tego za duzo chyba na raz najlepsze ze te tyczki sie chowaja po czasie i wpada sie do lawy jest jakis kod zeby to ominac lub jakos to przejsc dajcie cynka prosze! !!

http://www.speedyshare.com/476954892.html wrzuciłem tu save :lol:

mam pytanie. doszedłem już do tego dinozaura i jak pokonan te małe dinozaury to mi się włańcza taki filmnk z tym T-Rex i ne wiem co dalej?? :oops:

Witam serdecznie oto sposób jak przejść te kolumny z którymi sam miałem kłopot ale w końcu doszedłem jak to zrobić i tu trzeba będzie się wykazać szybkością i zręcznością i dużo cierpliwości: przesuń dźwignię teraz szybko na kolumnę przed tobą szybko na kolumnę po lewej lecz nie wchodz na nią przejdz dookoła kolumny 180stopni wisząc skocz na pochylnie za tobą i skok na platforme która się wysuwa ze ściany i szybko skok na kolumnę będzie mała wyrwa której się złapiesz na przeciwko platformy uff to dopiero 1 z trzech akrobacji jakie musisz wykonać jeśli nie zrobisz wszystkiego za 1 razem z powrotem od nowa musisz teraz podskocz wyżej na kolumnie obejdz ją 180 stopni skocz na kolumnę za tobą na pochylnie i tu będą dwie platformy które się chowają z pochylni na jedną platforme następna i na kolumnę na przeciw niej to druga kombinacja teraz to bułka z masłem obejdz kolumnę znowu 180 stopni skocz na tę która jest za tobą wejdz na nią i masz tylko mały skok po kolejna sztabkę i nie wchodz na kolumny z których wychodzą sztylety bo to nic nie da to chyba tyle wrazie problemów mój email szyslaw@o2.pl miłego grania

Dodane 21.04.2009 (Wt) 20:40

nie wiem jak na kompie ale na konsoli wystarczy nacisnąć x a lara sama wypłynie do góry