Jak przejść dinozaura w Tomb Raider Anniversary?

Tak jak w temacie. Jak przejść dinozaura w Tomb Raider Anniversary? Może ma ktoś poradnik?

ja go przeszedłem a na czym grasz na padzie

klawiatura+mysz

Sprubuj tak, kolo kolcy, z boku, jest taki betonowy blok. Kiedy wejdziesz w ta luke, bedziesz mial przed soba drzewa a z boku blok z kolcami. Kiedy T-Rex bedzie chcial Cie dopasc albo nie bedzie dawal sobie rady ze swoja paszcza i celowaniem w ciebie albo zacznie sie natykac na kolce. Strzelaj wtedy do oporu. A jesli to nie pomoze (choc ja tak to przeszedlem), to gdy T-Rex biega za toba i masz chwile gdy podnosi sie adrenalina (ciemnieje obraz) staraj sie nakierowac go na kolce, a ty sam uciekaj strzalkami.

I wywal ta wiadomosc by ktos ci odpisal na gg, bo sie mod moze dowalic, a chyba nie chcesz zadnego ostrzezenia.

Hej! Mam problem z wyjsciem z pomieszczenia gdzie zdobywa sie klucz jednego z bogow. Nie pamietam jego nazwy ale to lokacja gdzie spadaja miecze. Zdobylem klucz, zaliczylem sekret i co dalej ? Jak odblokowac drzwi?

Na jedej z scian jest kólko do bujania na linie, które nie konczy sie niczym. Za wszelkie wskazówki dziekuje. Pozdro

Konczy sie konczy, musisz sie odbic ta bujnia tak, by przejsc po wszystkich kolumnach, poczym odblokowujesz dzwignia krate.

No mi pozostaje zdobycie ostatniego klucza… Jest to w pomieszczeniu za taką naelektryzowaną kulą… Jest tam jeden posąg, a dwa są w skalnych blokach. Wiem, że trzeba je rozbić a potem raczej te posągi poustawiać w odpowiednie okrągłe miejsca, ale mam problem, jak zdjąć ten jeden skalny blok z tej górnej półki :? Jak tam wskoczyć? Proszę o jakieś wskazówki :slight_smile:

Mały graficzny Tutorialek:

http://tomb-raider-anniversary.com/tomb … index5.php

szkoda ze go znalazlem gdy bylem przy ostatnim bosie w grze :frowning:

Witam! A wie ktoś może jak przejść tę wodę… głównie to mam problem z tą platformą: Level5_St_Francis_Folly_image065.jpg

nie wiem jak ją poruszyć :? proszę bardzo o wskazówki… pozdrawiam

Podczas gdy w tym wielkim pomieszczeniu nie ma wody, musisz tak wymanewrowac owa platforma by po wlaniu wody, stworzyla ci przejscie tam, gdzie masz dojsc.

Patrz screeny:

http://tomb-raider-anniversary.com/tomb … index4.php

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 23:38

Aha… jak ja ruszasz?! Prosto… WCISKASZ Q nastepnie E, by przesuwac do siebie.

Nie pomagamy na gg, masz to zresztą w sygnaturce.

Poradzimy sobie :twisted:

I stosuj proszę polskie znaki w pisowni na Forum.

Nie chce byc chamski ale… napisalem to z lekka juz dawno temu:

OK. Widac, po ilu dniach.

I jeszcze jedno.

Zawsze pisalem takimi znakami i to nie przeszkadzalo.

Ale milo ze ktos w tym kraju prosi, wiec… Będę pisał z Polskimi znakami.

Siema. Mam problem pod koniec mapy “Temple of Khamoon”. W pomieszczeniu jest brama, za którą jest kolejna plansza. Aby ją otworzyć muszę ustawić cztery obeliski odpowienio, ale czwarty wygląda na zepsuty.

8fad5e2359d24d75.jpg

Powiedzcie, proszę jak go uruchomić/naprawić. Z góry dziękuję za pomoc.

Sorki jeszcze tam nie doszedłem. Ja mam ciągle problem z wyjściem z komnaty tam z jednym z kluczy mianowicie komnaty z mieczami i kolcami, Widziałem wcześniej w poradniku że trzeba odbić się od ściany wisząc na haku i wskoczyć na kolumnę ale nie moge tego zrobić :? Proszę o pomoc ( konkretny przycisk lub kombinacja przycisków - ja mam ustawione sterowanie na domyślnym) Z góry dzięki.

jak sie wyplywa z wody ? gdy klientce konczy sie powietrze ? pomozcie , mam ta gre od dzisiaj :slight_smile:

:oops:

spacją

Poradnik Tomb Raider Anniversary Poprawiony

http://rapidshare.com/files/97291185/TR … awiony.pdf

więc tak. mam pytanie… jak trzeba przejść te wysówające się z ziemi kolumny ? :? one znajdują sie w Grecji po tych mieczach,które spadają z sufitu. dokładnie,to weszłam w te drugie drzwi gdzie znajduje się posąg co jego ręka zamienia wszystko w złoto. proszę o pomoc ! pozdrawiam :slight_smile: :wink:

wal w niego z całej siły rób uniki i wal mu w łeb

Dodane 24.01.2009 (So) 15:55

Pomocy!!!jak przejść te centaury?może ktoś zna kody.mój adres mail Shanti6@vp.pl

gram w tomb raider anniversary na ps2 i nie moge przejsc t-rexa gdyz nie spowalnia mi sie akcja(w sterowaniu w opcjach na samej gorze ustawione mam default) co mam zrobic. prosze o pomoc. jak denerwuje dinozaura to pokazuje mi sie zebym nacisnela w bok i kolko, ale to spowolnienie jest zbyt krotkie i celownik tez nie pojawia sie na dinozaurze.