Jak przejść misje w GT SA?

Jak przejść misje z tym autem co do tego auta trzeba włożyć paczki…

A jak chce włożyć drugą paczke to do mnie jakiś stary gościu strzela a mój chopek mi ucieka i pisze MISION FILED :frowning: (Myśle od wczoraj jak to przejść ale nic…)

z góry dzięki :slight_smile:

musisz iść ciągle po cichu klawiszem Alt , chyba że masz inaczej poustawiane :smiley: ( najlepiej jakbyś trzymał ciągle ten klawisz ,dopóki nie wyjdziesz z budynku )

dziwne, nie powinien zwiewać. Wyjdź i ustrzel drania (wroga, nie swojego), ale po kilku sekundach będzie nowy. Zanim dobiegniesz do hangaru, rozwal wszystkich w polu widzienia.

Dzięki BUNIO zaraz sprawdze i napisze czy działa :slight_smile:

a tobie chodziło o misję z obrabowaniem domu? Ja ci napisałem do misji z kradzieżą broni z wojska wózkiem widłowym! To tak jak napisał BUNIO. O skradaniu pisze w okienkach w czasie gry przed tą misją - poczytaj!

Przenoszę>>> gry

A ja mam problem z misją gdzie muszę ukraść kombajn z hodowli trawki:)

Męcze się nad tym już 2 h;/

Najgorsze jest to że oni mają takie gnaty że 1 strzał i pół życia odbiera…;(

Rozjeżdżaj ich + dobry karabin + kamizelka i będzie banalnie :slight_smile:

Ja to zrobiłem za pirwszym podejściem :slight_smile:

Więc przeszłem to takim sposobem że ukradłem ciężarówke i rozjeżdżałem ich,gdy ta wybuchła na dystans strzelałem do wieśniaków z tego "szotgana"co używali oni go sami.

Czy mógłby Ktoś przejść mi pewną misje? Gdzie goni sie Freddiego - bo ja nie moge przejść. Będe baaaardzo wdzięczny :slight_smile: