Jak przejść Naruto Shippuuden Narutimate Accel 2

Mam naruto shippuden narutimate accel 2, niestety po Dżapańsku i prawie nic nie kumam. Mam takie dwa pytanka

1 Gdzie są postacie, których po pokonaniu dostajemy je (np. Haku jest przy wejściu do siedziby akatsuki, tam gdzie odprawiano rytułał wydobycia shukaku z garry)

2 Po misji gdzie spotkałem sasuke nie wiem co robić, nie mam żadnego celu na mapie, i chodziłem po całej wiosce, może ktoś wie co teraz zrobić ??

Jeżeli już pokonałeś deidare i zabiłeś tą lalke(niepamiętam jak sie nazywa), i już babcia chio uzdrowiła garee i jesteś już w KONOHA

to idziesz aż masz takie rozłączenie do hokage albo do tego co napoczątku szedłeś z kakashim walczyć. Idzesz tam gdzie z kakashim walczysz

i jest pokazówka jak naruto spotyka shino , Hinate i tego z psem (niepamiętam nazwy :D:D).Jak już ich spoktasz idziesz do bramy konocha i na mapce już jest pokazane gdzie masz iść. a jeżeli dopiero miałeś pokazówke jak deidara ucieka z garą to jak jesteś przedwejściem to idziesz nie prosto tylko w lewo.

Ja już przeszedłem naruto dzisiaj. tylko mi sie nieodblokował SASUKE doroślejszey ![;

Cuma1994 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Chodzi nam chyba o tą samą misję. Poszliśmy do kryjówki OROCHIMARU u był korytarz z wieloma pokojami. Doszliśmy do Sasuke i walczyliśmy najpierw Naruto vs Sasuke a potem Sai vs Sasuke. Wróciłem do KONOHA poszedłem odblokować 2 hokage i łaziłem po całej mapie i nic. Odblokowałem Sakona, i zostało mi chyba 6 klonów do tych 61. Jak już ponownie wróciłem do KONOHA nie wiem co robic. Już jestem za tym shino, hinata i kiba. Co teraz mam robić?

Ja mam MAŁY problem już na początku tej gry ;/ mianowicie, po walce z Kakashim, spotykam kolesia który coś mówi (po Japońsku) i nie wiem co zrobić, punkt pokazuje na coś niebieskiego co wygląda mi na teleport ale nie wiem co z tym zrobić. Proszę o odpowiedz.

Chodzi o to żebys podeszedł to tego portalu i nacisnął KÓŁKO bo to jest save :D. Mówiąc szczerze też mam problem z tą grą i gdyby ktoś pomógł to byłbym bardzo wdzięczny. Otworzyłem drzwi u orochimaru i przeszlem go i sasuke i naruto i niby skonczylem ale mam jeszcze misje poboczną u Ino. Każe mi ona żebym z nią walczył i mam zrobić 6 kawarimi (podmiana). Ok to zrobiłem ale potem podchodzi sakura i każe mi zrobić 3 kawarimi i coś jeszcze tylko wlasnie nie wiem co. Probowalem juz wszystkiego ale ■■■■. Proszę o pomoc w tej sprawie :smiley:

mam taki problem bo nie wiem gdzie znaleźć sasuke małego i 4 hokage sprawdzałem już wszędzie ale nie umiem ich znależć prosze szybką odpowiedz.

Prosze o save na 100% gry do Naruto Shippuuden Narutimate Accel 2.