Jak przejść Prince of Persia: Piaski czasu?

Nie wiem jak przejść grę PoP Piaski Czasu, (Dziedziniec i reszta). Męczę się nad tym od 2 tyg. Jak to przejść?

a dokładniej? dziedziniec? gdzie to bo już nie pamiętam?? :slight_smile:

Misja nazywa się “Dziedziniec pełen pułapek”

może inaczej :stuck_out_tongue: (nie kojarze, bo mam wersje ang :slight_smile: ) ile masz % ukonczenia??

ok 20%

masz już sztylet czasu?? :slight_smile: na korytarze z pułapkami raczej metod nie ma, po prostu trzeba próbować :slight_smile:

mam sztylet

Dodane 08.01.2009 (Cz) 20:34

czasem jakoś to przejdę, ale potem jest drugi problem, walka z Shahramanem, jego ojcem

Ja dopiero zaczynam grać w Prince ale kawałek gry już przeszedłem i stanąłem w miejscu z którym długo się męczę. Mam cofanie czasu, jeszcze kilka innych pierdół… jest taka komnata gdzie woda ze ścian wypływa, po niej wskakuję na wyższy mur, gdzie ze ścian wyskakują strzałki a za nimi są drzwi które zapewne trzeba otworzyć a ja nie mam pojęcia jakim sposobem, przed drzwiami jest w podłodze przycisk który nie otwiera drzwi. W ogóle w tej komnacie na środku stoi wielka rura z której woda płynie:) i muszę zabić trochę potworów…ALE JAK OTWORZYĆ TE DRZWI??? POMÓŻCIE

o ile dobrze pamiętam, trzeba jakoś odciąć dopływ wody… Poszukaj jakiejś dźwigni, albo czegoś, co można przesunąć…

Przesuwałem wodę dwa razy i nic :frowning:

Żeby pokonać Sharamana musisz najpierw pokonać jego pomocników ich będzie chyba 30 dopiero pużniej jak juz sie nie będą pojawiać to idz na Sharamana i skacz nad nim i go wal dopuki nie padnie jak padnie zabierz mu piasek i juz

:smiley:

Dodane 17.03.2011 (Cz) 21:35

Jeszcze mam pytanie jak przejść podwodny zbiornik to jest ok.60% ukończone prosze o pomoc ![-o<

jak przejsc poziom okolo33% ukonczone

http://www.gamefaqs.com/pc/589721-princ … -time/faqs

Ja mam 2 % i nie wiem jak przejść to z tą klepsydrą

Dodane 04.04.2012 (Śr) 17:39

pomocy! !!