Jak przejsc z Service Pack 3 na Service Pack 2?

Witam wszystkich!

Otoz mam taki problem : Posiadam Windows xp sp3, i mam pytanie , rowniez prosbe , o to aby ktos dal instrukcje do przejscia z sp3 na sp2, robie to z przyczyn internetu , posiadam karte zintegrowana z plyta glowna , posiadam do niej oryginalny sterownik ktory dziala tylko na sp2, jest to kontroler ethernet [noDB] . Jezeli bylby mi w stanie pomoc i przejsc z sp3 na sp2, lub znalezc odpowiednie sterowniki na sp3 do tej karty, moj sterownik : Online Assistent versie.1.11 , jest to holenderska plytka. Jezeli ktos bylby w stanie cos poradzic , bede wdzieczny :> . Jest to sp3 zainstalowany wraz z xp’kiem.

Pozdrawiam Michal.

PS: Posiadam Holenderska klawiature i nie ma tu znakow interpunkcyjnych.

grucha71 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zobacz tu: http://support.microsoft.com/kb/950249

Wskazowki w tym linku , nie pomagaja ,moze bylby ktos w stanie znalezc sterownik do kontrolera ethernet [noDB] dla sp3?

grucha71 , nadal brak zaleconego konkretu :?

Popraw tytuł na konkretny - więcej uwag nie będzie.

Jeśli dysponujesz kartą sieciowa, której system nie identyfikuje (noDB) - to zastanów się nad zakupem nowej pasującej do Windowsa (wszystkie wersje).

np.: http://allegro.pl/mala-karta-sieciowa-l … 12421.html

Tyle ze ta karta normalnie dzialala ,wczesniej pod sp2. Dopiero po formacie i wrzuceniu sp3 , nie dziala tylko i wylacznie kontroler ethernet. Wiec nie widze sensu aby kupowac karty siec. , gdy wiem ze to sie da zrobic.

O ile wiem, to można odinstalować SP3 dla systemu Windows XP, i w związku z tym wrócić do SP2. Pamiętaj tylko o tym że Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 nie jest już wspierany przez Microsoft.

Tamta karta wydatek niewielki, a system będzie aktualny, ale jak wiesz …, to powodzenia.

Jeszcze możesz spróbować zmienić wersje SP z wersji 3 na 2:

1. Wejdź do rejestru (Start-> uruchom -> wpisz regedit)

2. Przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Windows\CSDVersion

2x LPM i zmień wartość z 300 na 200.

Wtedy wgraj ten sterownik ponownie, jeśli zaskutkuje to zmień ponownie ten wpis na taki jak był przed zmianą. A usunięcie SP3 w przypadku jeśli instalowałeś system i SP3 był już zintegrowany, jest niemożliwe.

Wielki szacun za wiedzę. =D>