Jak przekonwertować UIF na MP3?

Zrobiłem obraz płyty z muzyką MagicISO. W finale otzrymałem plik .uif . Jaki program poradzi sobie z przekonwertowaniem tego obrazu do formatu mp3 ?

*.uif to format obrazu płyty a nie pliku audio

albo umieść to w wirtualnym napędzie i korzystaj jak z płyty

albo włóż płytę i zgraj z niej piosenki za pomocą np. WMP 10 jako *.mp3

plik uif to obraz, zamontuj ten obraz wirtualnie i zobaczysz jakiego rodzaju pliki masz, programów do konwertowania jest dużo… :slight_smile:

Hmmm… masz plik UIF, więc pewnie zrobiłeś go przy pomocy programu MagicISO. Użyj więc jeszcze raz tego programu i skonwertuj obraz do jakiegoś bardziej popularnego formatu, np. ISO. Potem to już tylko jakikolwiek program tworzący wirtualne napędy CD/DVD i również jakikolwiek program do ripowania AudioCD do (np.) mp3.

P.S. Nie znam MagicISO ale patrząc na obrazki wydaje się, że potrafi też montować obrazy płyt. Jeśli tak, krok z konwertowaniem i programem do wirtualnych napędów możesz pominąć.

P.S.1 A jednak można bezpośrednio w MagicISO

ale mała wskazówka:

przy konwertowaniu na format mp3 może być ci potrzebne “lame”

Jest to set, który chcę podzielić na mniejsze kawałki. Nagram to na płyte ponieważ mam ten obraz na dysku, po czym spróbuje zripować płyte. Jeszcze jedno czy moge zrobić ten myk Nero? wiem że tam jest opcja bezposledniego nagrania ze zminą na mp3. Spróbuje czy da to efekt. dzięki za podpowiedzi.

Złączono Posta : 15.10.2007 (Pon) 21:46

Damonem nie idzie, magiiso sie buntuje i wyskakuje takowy napis “Can’t find the file or file isn’t CD image file”. Płyte wcześniej zgrałem na dysk i odpalała sie magiciso. Następnie przerzuciłem to pendrivem na laptoka i lipa. Wcześniej na laptoku wgrałem magiciso i chodziło, gdy odinstalowałem zaczeły sie te kłopoty nic nie pomaga nawet ponowna instalacja magiciso. Co tu począć?

Złączono Posta : 16.10.2007 (Wto) 0:20

Zainstalowałem wcześniejszą wersje MagicIso 1.0.0.0(w najnowszej plik nie był rozpoznawany przez program). Przerobiłem na .nrg. Ustawiłem Daemona na jeden napęd, załadowałem i wyskakują takie treści “Unable to mount image. Invalid image file” Co zrobić żeby odpalić to Daemonem ?

Złączono Posta : 16.10.2007 (Wto) 1:12

http://img144.imageshack.us/my.php?imag … 001lg9.png