Jak przelać pieniądze na koto paypal

Witam! Po pierwsze przepraszam za to ze nie wiedziałem w jakim dziale umieścić ten temat. Okej przejdźmy do konkretów otóż posiadam konto na stronie paypal i chciałbym zasilić je gotówką a nie wiem jak to zrobić i tu jest moje pytanie. Jak wpłacić gotowke na internetowe konto paypal

Więc. Wejdź na swoje konto. Tam w zakładkę Moje konto, a w linijce niżej kliknij w Dodaj środki. Wyświetli Ci się numer konta, nazwa i adres odbiorcy, na którego rachunek musisz przesłać należność, jeśli chcesz dodać pieniądze do swojego konta.

Jeśli masz rachunek internetowy, to wystarczy kopiuj-wklej (nazwa beneficjenta - nazwa odbiorcy inaczej). Pamiętaj, że tytuł przelewu jak i numer konta muszą być dokładnie takie same , jak są podane. Inaczej kasa nie przejdzie.

A jeśli chciałbym aby ktoś zrobił przelew tzn. kupił coś ode mnie czy coś w tym sensie to dać mu tylko ten 26cyfrowy numer konta czy co??

Gdybyś przeczytał to, co jest tam napisane, to wiedziałbyś, że nie.

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/websc … s-overview

Poszukaj trochę, a nie wyręczasz się innymi. Portal PayPal jest dość przejrzysty jeśli o to chodzi.

W sumie stary temat,ale się podepnę ja chciałbym przelać pieniądze z jednego na drugie konto i czy później mogę iść do banku wypłacić pieniądze?

Czy działa to tylko na zasadzie,że później środki można wydać w internecie ??

Jak wyobrażasz sobie wypłatę środków z PayPala w banku…? Trochę to nierealne, nieprawdaż? Możesz je wydać w internecie, bo tylko takie coś umożliwia PayPal.

Witam

Przecież jest możliwość przelewu środków z konta PayPay na swoje konto w innym banku, który masz pod ręką i później wybrać z tego banku pieniądze.

Pozdrawiam