Jak przelaczyc zintegrowana grafike (i3) na PCI w laptopie?

Witam

Mam problem. Otóż mam laptopa ASUS K52J z karta graficzna nVIDIA GF 310M. Lecz mam włączona zintegrowana z procesora i-3. Moje pytanie jak przełączyć na PCI ?

PS.Posiadam Win 7 64bit.

Musisz zmienić ustawienia

Mój komputer -> Otwórz Panel sterowania -> Panel sterowania NVIDIA ->Zarządzanie Ustawieniami 3d -> Ustawienia Globalne -> Wybierz preferowany procesor graficzny na nVIDIA GF 310M Następnie zastosuj :slight_smile:

Gdy tak zrobilem nadal jest slaba wydajnosc w grach np Battlefield Bad Company 2 na niskich ma nadal przycinki małe ale są.

Dodam ze gdy wchodze w rozdzielczosc ekranu a pozniej ustawienia zaawansowane to tam mam nadal tą zintegrowana jak głowna

Nic z tym nie zrobisz. Też mam asusa z nawet lepszą grafiką (GT 325M) i też Battlefiled nie chodzi jakoś super. A jakie masz sterowniki do karty graficznej? Najlepiej jakbyś miał coś koło tego numerka 266.58. Bo jak będziesz miał straszę to nie zagrasz w gry które korzystają z punkbustera.

Sterownik mam 8.16.11.8964 z dnia 2010-03-27 czyli przydalo by sie zaktualizowac?

Zdecydowanie. http://www.nvidia.pl/object/notebook-win7-winvista-64bit-266.58-whql-driver-pl.html tutaj masz najnowsze sterowniki dla twojej karty. Odinstaluj stare a następnie zainstaluj nowe.

Wielkie dzieki! Jak myslisz pomoze to chodz troche?

Szału nie będzie. O komfortowym graniu w battlefielda na naszych laptopach możemy pomarzyć.

Mi teraz na srednich daje rade spokojnie jak wlacze filtr na 2x po tych wszystkich konfiguracjach

zobaczycmy jak bd z sterownikami