Jak przenieść duży telewizor do mieszkania?

(Saver) #1

Niedawno w MediaMarkt widziałem telewizor który miał wymiary 5 metrów długości i 3 metry wysokości, i mam pytanie jak oni to do domu dostają taki telewizor?

(Cedar) #2

Chyba "jak oni dostarczają"? :wink:

Jesteś pewny,że to był telewizor do sprzedaży a nie jakieś urządzenie reklamowe?

(Saver) #3

Dokładnie jak oni to dostarczają :slight_smile:

Tak było to do sprzedaży za 10,000 ,- Euro

(Cedar) #4

To pewnie był jakiś projektor - ekran zwijany i sprawa załatwiona. No i przy takiej wielkości nie jest to urządzenie domowe a przemysłowe/estradowe - może to był np. ekran LED taki jak bilbordy na ulicach.

(Saver) #5

To nie był projektor, to był płaski telewizor, taki jak mamy w domach, tylko "trochę" większy a z tyłu miał pełno wiatraczków :slight_smile:

Więc nie ma możliwości rozkręcenia go i złożyć na miejscu, bo ekranu i tak się nie dało złożyć bo był twardy ekran.

(rumot59) #6

Sprawa jest bardzo prosta; jest kilka sposobów zainstalowania takiego telewizorka w domu , ja zrobilem tak

1.Kupilem działke około 800m

1. Kupilem telewizorek

3.Ustawilem telewizorek centralnie na działce

4.Razem ze szwagrem wybudowałem chałupe , oczywiściwe wkoło telewizorka

5.I mam /cenzura/ telewizor w dużym pokoju

(tomson66) #7

Można i inaczej.

Przyjadą z telewizorem.

Wywalą dziurę w ścianie.

Ustawią ten telewizor zamiast wywalonej ściany.

Zabiorą wiatraczki, bo i tak chłodzenie w mieszkaniu się poprawi. :lol:

(system) #8

Ho, ho to nie urządzenie domowe, bardziej estradowe, reklamowe.

(Maciejboss) #9

najpierw dzwigiem, tylko,szerokie drzwi muszą być i potem paleciakiem bierze palete z tym telewizorem i wjeżdżają do posiadłosci,wiadomo nikt tego w domu nie postawi bo to musi być miejsce,raczej wielkie sale pokazowe

(Kpc21) #10

Przecież 3 metry wysokości ma typowy pokój. Jeśli to są wymiary ekranu, to w przeciętnym mieszkaniu się w ogóle nie zmieści.

(system) #11

@Kpc21, trzeba mieć wille :smiley:

(Karolekc5) #12

Raczej pałac a taki ekran na dziedzińcu tylko ustawić :smiley:

http://www.students.pl/wokol-studiow/ku ... -sprzedazy

(Danielm86) #13

przełamują go w pół i wnoszą po schodach na 8 piętro. Tak na poważnie. Jeśli kogoś stać na taki sprzęt to zapewne mieszka w parterowej willi z podwójnymi drzwiami, więc nie ma z tym problemu. Nie widziałem jeszcze Carringtona mieszkającego w kawalerce.

(Karolekc5) #14

To ze ty nie widziałeś to nie znaczy ze nie ma takich co maja kasę a żyją bez afiszowania się :smiley:

(Kuczkowiak) #15

Oni go nie wnoszą do domu , oni go montują na budynku na przeciwko twojego okna :smiley: :smiley: :smiley: