Jak przenieść ikonę z ekranu głównego do ekranu/ menu aplikacji?

Chodzi o apke clean master phone boost a konkretnie o to co daje ta aplikacja na ekran główny czyli 1 tap boost. Nwm jak ów ikonkę przenieść tam gdzie są wszystkie inne ikonki aplikacji/ menu aplikacji. Mogę tylko przenieść na inny ekran ale to nie to czego chcę.

Rozumiem że nie chodzi o skrót do aplikacji ale o widget ?

Ciężko mi samemu to zakwalifikować bo jestem przeciętnym androidziarzem. Po prostu zainstalowałem clean master’a i utworzyły mi sie dwie ikony clean mastera. jedna tam gdzie wszystkie ikony zainstalowanych aplikacji a druga na ekranie głównym - tą na głównym usunąłem bez problemu, bo widziałem że już ta ikona jest tam gdzie wszystkie ikony aplikacji, więc po co mi dwie ikony clean mastera, ale po chwili na ekran główny doszła ikona 1 tap boost, której jednak nie ma tam gdzie wszystkie ikony aplikacji (menu aplikacji?) więc chciałbym ją tam przenieść. Co do widgetów, to w samej ów zakładce nie ma widgetu 1 tap boost

Tego skrótu nie przeniesiesz. Ikona 1 Tap Boost jest właśnie traktowana jako widget.  

Czyli rozumiem, że musi pozostać na ekranie głównym?

Jc. to możesz ją usunąć z ekranu głównego. A jak będzie potrzebna to przywrócić. 

Ok, dziękuję za wszystkie informacje w takim razie :slight_smile: