Jak przenieść kontakty itp na inny telefon?

Witam, jeśli nie ten dział z góry przepraszam, ale już nie wiem gdzie pisać. Jutro będe miał nowy telefon xiaomi mi9t i chce na niego przeniesc wszystkie kontakty sms itp z samsunga, czy jest taka możliwość ?

Pobierasz Samsung Smart Switch na oba telefony i kopiujesz.

1 polubienie

Albo logujesz się na to samo konto Google i kontakty się pobiorą o ile miałeś je zsynchronizowane. Jeśli chodzi o SMS’y, to jw.

Przełom będzie jak ta aplikacja zacznie działać gdy żaden nie będzie smartfonem Samsunga.

Jak już ktoś wspomniał, nie masz telefonu podpiętego do konta google? Jeśli tak to nic nie musisz robić. Powinny ci się same zsyncrhonizować jak zalogujesz się na nowy telefon. O ile oczywiście dodawałeś je do konta google, a nie np. lokalnie, albo na SIM.

Jak napisał @kowgli, a jak podany sposób się nie uda, to zainstaluj to : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts (zakładając, że obie słuchawki są na androidzie). Zrób kopię na kartę pamięci z którego chcesz przenieść i przywróć na tym, którego masz/będziesz miał. Ja w ten sposób przeniosłem wszystko, włącznie z notatkami z Androida 4 do 6 - kobieta zadowolona :smiley: