Jak przenieść OC Ryzena do UEFI

Witam do tej pory robiłem Oc mojego R5 2600 w Ryzen Masterze . Wiem że moja sztuka robi stabilne 4 Ghz na napięciu 1,39. I teraz pytanie jak przenieść to napięcie do biosu ,bo moja płyta nie ma opcji wpisania napięcia jakie mnie interesuje tyko podbicia napięcia o + 0,300mv, lub obniżenia go o -0,300mv. Czy jak użyję HwMonitora do zobaczenia w jakich granicach wacha się napięcie po ustawieniu tego 1,39 w Ryzen Masterze i spróbuję przenieść to do biosu taką metodą iż będę podbijał w biosie o tyle aż uzyskam takie same napięcia i ich wahania to będzie to dobrze zrobione ? Dobrze myślę ? Nic nie spalę ?
Płyta to B450 Aorus Elite

Na pewno na płycie masz możliwość ręcznego ustawienia napięć. Poszukaj dobrze. Może musisz w jakimś miejscu włączyć opcję ekspert. Ale nawet jeśli nie, to płyta pokazuje ci, na jakich napięciach pracuje domyślnie procek, proste dodawanie odejmowanie i offsetem też ustawisz okolice 1,39.

Na Zen i Zen+ ta płyta nie ma opcji wpisania napięcia, ale podobnież na Zen 2 już tak. Ok podbiłem w biosie o +0,264mv i wychodzi z tego napięcie między 1,368 a 1,404. Czyli jest ok ? W biosie wyłączyłem Core Boosta, C-Staty i Amd Cool&Quiet coś jeszcze trzeba wyłączyć ?