Jak przenieść save z TESIV Oblivion

Witam.

Pytanie jak w temacie: jak przenieść save z Obliviona na drugi komputer?

Czy wystarczy skopiować plik z zapisem gry, czy wymaga to innych “sztuczek”? Oraz czy OS ma tu znaczenie?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Sejvy z obliviona siedza w dokumentach, to wystarczy.

Ważne aby zgadzała się wersja gry (patch) i lista modów wtedy uniknie się bugów iproblemów

@ Godlike tyle to i ja wiem :slight_smile: Mógłbyś trochę to rozwinąć?

Chcę przenieść save z kompa na lapka. Mam różne OS-y, inne karty graficzne itp. itd.

@ rmp1981 wersja gry jest ta sama i reszta też. Wszystko zainstalowane z tej samej płyty.

To znaczy ze wystarczy ze je przekopiujesz do nowego komputera i wszytsko powinno dzialac, oczywiscie tak jak pisze rmp1981 wazne sa patche, mody tez ale i bez nich w wiekszosci przypadkow wszystko powinno byc ok. Ja mialem duzo dodatkowych rzeczy wiec z lenistwa poza zapisami gry pakowalem caly folder obliviona, na nowym komputerze instalowalem gre od zera w tym samym miejscu a nastepnie wszystko zastepowalem tym co spakowalem, dzieki temu nie trzeba bawic sie juz w instalowanie jakichkolwiek patchy, dodatkow i modow a gra powinna dzialac bez problemow nawet po powazniejszych zmianach w sprzecie lub na calkiem nowym kompie.

Jeszcze co do sejwow z dokumentow, miejsce ich przechowywania moze sie troche roznic zaleznie od wersji windowsa wiec dla pewnosci najpierw odpal gre, zapisz jej stan, zobacz w ktorym miejscu sie utworzyly i dopiero tam wklej stare.

Dzięki Godlike :slight_smile:

Teraz wszystko jasne :slight_smile: