Jak przenieść stare maile do nowo zinsalowanego programu!

Jestem po formacie i chciałbym przenieść maile jakie otrzymałem (przed formatem) do programu Outlook Express. Stare miale też był pobierane przez ten program i gdziś tam sobie siedzą tylko jaka jest ścieżka do tych maili?

Wejdź w:

narzedzia - opcje - konserwacja - folder magazynu (tam wyświetli Ci ścieżkę).

Ale z tego co mi się wydaje, skoro jesteś po formacie ( i nie zrobiłeś sobie wcześniej kopii lub importu) to niestety ale wszystko straciłeś - CHYBA, ŻE ZMIENIAŁEŚ WCZEŚNIEJ DOMYŚLNY FOLDER MAGAZYNU I MASZ GO NA INNEJ PARTYCJI).

Były już podobne tematy na temat jak przenieść maile z jednego do drugiego programu albo jak je odzyskać jeśli jeden z programów jest uszkodzony.

Co do formata to Cię nie rozumiem. Program pocztowy odbiera maile z serwera na kompa. W momencie kiedy sprawdzisz maila w sieci, skrzynka jest pusta ponieważ wszystkie maile są zapisane na Twoim kompie (u klienta pocztowego jakiego używasz). I jak robiłeś format dysku to raczej NIE będziesz miał tych maili. Z reguły maile zapisane przez Outlooka są w Documents and Settings > Twoja Nazwa> Ustawienia lokalne >Aplikacje

Ja odzyskiwałem swoje maile z programu Outlook Express programem o nazwie OE-Mail Recovery. On odczytuje maile zapisane przez outlooka i moze je wyeksportować do folderu . Ale niewiem czy po formacie bedziesz je tam miał ;]

Kopie zrobiłem jednak w katalogu gdzie podałeś nie ma nic!

Czyli najlepiej folder magazynu przenieść na inną partycje. Ja foder ‘moje dokumenty’ też trzymam na innej partycji, a także kilka innych folderów którę chcę by były zachowane.

Myśle, iż skoro kopia została zrobiona - to wystarczy podmienić te pliki (z kopii) z plikami, które są wskazane w ścieżce w folderze magazynu.

Wystarczy ale wtedy gdy kopia jest na innej partycji.