Jak przerobić depilator

Witam
Mam sprawny depilator akumulatorowy zwrócony ze względu na to iż nie spełniał oczekiwać klientki.
Urządzenie jest zasilane przez akumulator (2 x AA Ni-Mh 600 mAh 1,2 V).
Co można zrobić z takiego depilatora? Powerbank raczej odpada bo za mała pojemność ale może macie jakieś pomysły czy znacie strony internetowe z opisem na co można go przerobić?

1 polubienie

Hmmmm… może w kuchni się przyda do golenia nóg świńskich na galaretę? :wink:

4 polubienia

Hej,

Ewentualnie nic nie zmieniać, a po prostu używać go do golenia zarostu na twarzy. Przynajmniej po jednym goleniu będzie spokój na dłuższy czas.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

I ból, że coś. Próbowałeś sam? Spróbuj, a nikomu już tego nie doradzisz :wink: hahaha

2 polubienia

Nic nie rób. Zdezynfekuj go i daj jakiejś lasce zaprzyjaźnionej na prezent, czy coś. I problem z głowy.

1 polubienie

Chyba że zaprzyjaźniona laska źle odbierze intencje i obrazi się, za posądzenie jej o posiadanie kudłatych nóżek :wink: Do tego dołóżmy pesymistyczną wersję, w której dezynfekcja okazała się nieskuteczna i problem dopiero się rozpocznie :wink:

2 polubienia

Doczep kółka i masz mini kosiarke.

3 polubienia

Wiesz… wszystko lepsze, niż powiedzieć kobiecie “masz tu… używany”. Wtedy na bank mu pie#%$%nie :wink:

1 polubienie

Ooo! Wiem! Można spróbować pociąć ciasto na makaron :smile:

Niby prosty depilator, a gra jakże ryzykowna i emocjonująca :smiley:

1 polubienie

Tak… I robi się coraz ciekawiej :smiley:

1 polubienie

Jest wesoło :slight_smile: ale ma ktoś jakieś pomysły i sposób przeróbki? Podobno z aparatu fotograficznego da się zrobić paralizator to może i z tego coś ciekawego by było.

Fakt, często źle odbierają https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/80393-ogol-bobra.jpg

3 polubienia

Buuuhahahha dooobre! :smiley:

A szczerze powiem, że nie mam pojęcia, co z czegoś takiego można zrobić, tak na poważnie :wink: