Jak przerobić obrazek na temat w nokii n73?


(Skoku.) #1

J/w

Jaki program potrzebny jest żeby przerobic obrazek na theme do nokii?????????????????


(towerone) #2

Najprościej będzie Ci zrobić motyw za pośrednictwem tej strony http://www.ownskin.com/


(Wiesiek373) #3

A orientujesz się może,jaki byłby koszt ściągnięcia przez wap Flasha z tej strony?Bo akurat jedna animacja mi się podoba i nie mogę jej zainstalować.

http://www.ownskin.com/flash_lite_slide … t=JYGCALLH konkretnie coś takiego mi się podoba.I za stosunkowo małe pieniądze gotów jestem to "pociągnąć"Ale boję się,że to mogą być opłaty w roamingu jakimś,bo stroma nie polska.


(towerone) #4

A dlaczego przez WAP? Przecież można to ściągnąć na dysk i przesłać kablem na telefon.

Jeśli chcesz koniecznie przez WAP, to nie ma tu żadnego roamingu. Wpisujesz adres http://w.ownskin.com w przeglądarce w telefonie, następnie podajesz numer obiektu, który chcesz pobrać (w tym wypadku 90603966) i pobierasz na telefon. Jeśli łączysz się przez GPRS, to zapłacisz za ilość przesłanych danych, nie będzie to duża kwota, ta animacja ma ok 29kB.


(Wiesiek373) #5

Masz rację,głupotę palnąłem(pobierani czegokolwiek na telefon,dotąd kojarzyło mi sie z opłatami).Ja przez peceta to ściągnąłem,ale wydaje mi się że ten flasz nie działa jak powinien.Mam Nokię e51.Chodzi mi o to,że tej prezentacji nie mogę ustawić jako motyw.(może się nie da).I dlatego przyszło mi do głowy pociągnięci tego bezpośrednio,telefonem.Ale też podejrzewam,że efekt może być taki sam.W każdym razie dziękuję.